Pirmdiena, 2. februāris
Spīdola, Sonora
weather-icon
+-10° C, vējš 2.24 m/s, Z-ZA vēja virziens

Ātra slēpošana, kļūdas šaušanā

Pēdējais pasaules kausa biatlonā posms šajā gadā notiek Slovēnijas pilsētas Pokļukas trasē.

Mūsu biatloniste Madara Līduma šajās sacensībās (trešajā Pasaules kausa posmā) 15 kilometru individuālajā distancē ceturtdien ierindojās 47.vietā.
Portāls “www.sportacentrs.com” informē, ka Madara startēja ar 3.numuru. Pirmo šaušanu viņa veica tīri un ielauzās starp labākajām biatlonistēm. Diemžēl stāvus šaušanā tika patērēts daudz laika un divas lodes lidoja garām mērķim – nācās atkāpties, kaut gan cerības uz labu vietu palika. Šīs cerības pieauga vēl vairāk pēc precīzas trešās šaušanas (guļus stāvoklī). Diemžēl stāvus šaušanā tika pieļautas atkal divas kļūdas. Ar četrām soda minūtēm kopumā šajā distancē varēja pretendēt uz punktiem, bet ne augstu vietu. Pēc visu dalībnieču finišēšanas kļuva skaidrs, ka Madara nav iekļuvusi punktos. Rezultātā – 47.vieta. Tiesa, slēpošanas temps viņai bija 17. ātrākais.
Šodien notiks 7,5 kilometru sprinta sacensības.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.