Ceturtdiena, 5. februāris
Agate, Selga, Silga, Sinilga
weather-icon
+-17° C, vējš 2.35 m/s, A-DA vēja virziens

Policija informē

Tirza 3.decembrī pulksten 9.17 ceļa Cesvaine – Velēna 24.kilometrā sadūrušās automašīnas “VAZ 21102” un “Plymouth Grand Voyager”. Negadījumā cietis automašīnas “VAZ” vadītājs, 1965.gadā dzimis Tirzas iedzīvotājs, kas ievietots Madonas slimnīcā.

Stradi 3.decembrī pulksten 10.50 ceļa Gulbene – Jaungulbene 1.kilometrā ceļa līkumā grāvī ieslīdējusi un apgāzusies automašīna “Opel Omega”. Tās vadītāja, 1941.gadā dzimusi Daukstu pagasta iedzīvotāja, nav izvēlējusies laika un ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu.

Lizums 3.decembrī ceļa Smiltene – Gulbene 35.kilometrā 1966.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Volvo FH” ar piekabi, nav izvēlējies drošu braukšanas ātrumu –  slidenos ceļa apstākļos izslīdējusi un apgāzusies piekabe, no kuras izbiruši kokmateriāli.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.