Pirmdiena, 22. decembris
Saulvedis, Saule
weather-icon
+2° C, vējš 1.79 m/s, ZR vēja virziens

Paldies iejūtīgajam puisim!

Gribu pastāstīt par diviem piedzīvojumiem Līgosvētku gaisotnē. 22.jūnijā, pašā dienas vidū, manam dzīvesbiedram uz Skolas ielas Gulbenē pēkšņi kļuva slikti. Viņš – vīrietis gados – nokrita un nespēja saviem spēkiem turpināt ceļu. Garām brauca jauns cilvēks uz velosipēda, kurš piestāja, palīdzēja manam vīram piecelties, attapties un turpināja savu ceļu tikai tad, kad redzēja, ka tālāk vīrs tiks galā saviem spēkiem. Tas bija nelaimīgs gadījums, kas beidzās ļoti labi.

Otrs gadījums ir citāds. Naktī pa Blaumaņa ielu gāja bariņš jauniešu jautrā prātā, skaļi bļaustīdamies. No rīta konstatēju, ka manai mājai bēniņos ar akmeni ir izsists logs.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.