Svētdiena, 18. janvāris
Antons, Antis, Antonijs
weather-icon
+-9° C, vējš 1.36 m/s, D vēja virziens

Gulbenieši iedegt egli uz Rīgu nedodas

Valsts prezidents Andris Bērziņš kopā ar 20 ģimenēm no dažādām Latvijas vietām, turpinot tradīciju, ceturtdien iededza Ziemassvētku egli. No Gulbenes novada šogad uz egles iedegšanu nedevās neviena ģimene.

Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa stāsta, ka no Vidzemes uz pasākumu varēja doties divas ģimenes.

 

“Gulbenes novada ģimene – Černoglazovu ģimene no Druvienas pagasta – uz egles iedegšanu pie prezidenta devās pagājušajā gadā. Gaidīsim nākamo gadu, kad varbūt atkal varēs braukt mūsu novada ģimene,” saka S.Daudziņa.

Egle šogad uzstādīta Rātslaukumā, jo Rīgas pilī uzsākti remontdarbi, kādēļ prezidenta rezidence iekārtota Melngalvju namā.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.