Svētdiena, 18. janvāris
Antons, Antis, Antonijs
weather-icon
+-10° C, vējš 1.45 m/s, D vēja virziens

Peldvietas izveidi Gulbenē neplāno

“Kādi ir pašvaldības plāni saistībā ar Dzirnavu dīķi Gulbenē, vai tur domāts ierīkot peldvietu?” deputāte Ilze Mezīte 16.janvārī taujāja tautsaimniecības komitejas sēdē. Pilsētas pārvaldes vadītājs Andis Caunītis atzina, ka turpmāko trīs gadu plānos šādas ieceres realizācija nav paredzēta.

Kamēr nav pilnībā atrisināts, ka kanalizācijas ūdeņi no tuvējām mājām neiet novadīti Dzirnavu dīķī, tikmēr nav iespējams ierīkot sanitārajām normām atbilstošu peldvietu, skaidroja A.Caunītis.

 

Viņš uzsvēra, ka pagaidām Gulbenē vēl ir daudz tādu vietu, kur privātmājas nav iespējams pieslēgt ne ūdensvadam, ne kanalizācijai. Esot arī daudz tādu gadījumu, kad šādas iespējas ir, bet privātmāju īpašnieki nevēlas iesaistīties kopējā sistēmā.

 

“Tas ir jautājums, kas Gulbenē vēl jārisina,” saka A.Caunītis.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.