24.maijā 19.30 Rankas kultūras namā – dramatiskās kopas “Mēris” komēdija divos cēlienos – K.Ludvigs “Aizdodiet man tenoru”.
25.maijā 16.00 Gulbenes sporta centra stadionā – Latvijas 1.līgas spēle futbolā: FB “Gulbene” – Rīgas FS.
25.maijā 20.00 Ozolkalna ,,Zīļukā” – Beļavas pagasta pašdarbnieku pasākums ,,Pavasaris zied visās varavīksnes krāsās”.
25.maijā Litenē: 12.00-22.00 stadionā un brīvdabas estrādē – trešie senioru svētki “Ar pavasari sirdī”: sporta spēles, tirdziņi, koncerts, balle; 22.00 estrādē – vasaras sezonas atklāšanas balle, spēlēs Kaspars Maks un grupa “Ginc un Es”.
30.maijā 15.30 – 19.00 Jaungulbenes apkārtnē – novada orientēšanās sacensību “Gulbene 2013” 6.kārta.
25.maijā Lejasciema kultūras namā – Improvizācijas teātris, 14.00-16.00 – treniņš, nodarbība visiem interesentiem un 18.00 -izrāde
1.jūnijā 22.00 Lejasciema estrādē vasaras sezonas atklāšanas zaļumballe. Spēlēs Kaspars Maks un grupa “Brīvdiena”.
1.jūnijā 11.11 Lejasciema estrādē – Starptautiskajai Bērnu aizsardzības dienai veltīti novada bērnu svētki „Kā pasakā”. Būs iespēja darīt trakas un ne tik trakas lietas, piedzīvot lielus un ne tik lielus brīnumus, satikt dažādus pasaku varoņus, pacienāties Raganas ķēķī. Noslēgumā Pasaku feja ir izsludinājusi ballīti, uz kuru vēlams ierasties kāda pasaku varoņa tērpā, lai priecātos un dejotu ar tāltālās karaļvalsts viesiem. Ciemos ieradīsies Runcis Zābakos un Pelīte Minnija, un… pats īstākais burvis! Būs pārsteigumi, brīnumi un milzu burbuļi.
1.jūnijā 16.00 Gulbenes sporta centra stadionā – Latvijas 1.līgas spēle futbolā: FB “Gulbene” – Valmieras FK.
6.jūnijā 15.30 – 19.00 Rankas pagasta „Lācītēs” – novada orientēšanās sacensību “Gulbene 2013” 7.kārta.
7.jūnijā 19.00 Stāķu pamatskolā – Stradu amatiermākslas kolektīvu atskaites koncerts un balle kopā ar grupu “Rolise”.
Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzejā (t. 64473098, 26128984) – izstādes: “Gulbenes vēsture”, “Jūlijs Madernieks – latviešu nacionālā stila meklējumi lietišķajā mākslā”; “Visi par vienu un viens par visiem”.