Ceturtdiena, 18. decembris
Kristaps, Kristofers, Krists, Klinta, Kristers
weather-icon
+3° C, vējš 0.45 m/s, R-DR vēja virziens

Aicina pieteikties ekskursijai

Saistībā ar Gulbenes Pilsētas un Novada svētkiem ir pārcelta ikgadējā Gulbenes pilsētas pensionāru padomes organizētā ekskursija.

Pensionāru padomes priekšsēdētāja Mirdza Kušķe informē, ka tā notiks 21.augustā. „Šīs ekskursijas galamērķis būs Igaunijas otrā lielākā pilsēta Tartu, tāpēc jārēķinās, ka braucienam būs nepieciešams mazliet vairāk naudas. Tie varētu būt vismaz 20 lati. Būs vajadzīga arī igauņu nauda, lai varētu samaksāt par ieejas biļetēm, dodoties kaut ko apskatīt. Tie arī varētu būt 20 eiro. Šim braucienam seniori aicināti pieteikties laikā no 1. līdz 10.augustam, zvanot pa tālruņiem 64473148 vai 26676492,” informē M.Kušķe. Padomes vadītāja uzrunā arī puķu audzētājus, lai Pilsētas svētku laikā varētu izgreznot Gulbenes kultūras centra vestibilu ar pašu audzētajiem ziediem. „Tiem senioriem, kas labprāt atsauksies manam aicinājumam, šīs puķes uz kultūras centru vajadzētu atnest 26.jūlijā laikā no pulksten 9.00 līdz 10.00. Ziedus var atnest arī 25.jūlija vakarā,” uzrunā M.Kušķe.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.