Ko darīt ar Stāmerienas pili?
Domei būtu jādara viss, lai beigtos šī intriga ar īrnieku – smieklīgi. Saprotiet, ka dzīvot pilī būtu milzu bauda daudziem, taču ne jau kā zemniekam, kas slauc tur govi, bet kā nākas – iekārtojot naktsmītnes, restorānu utt., izmantojot projektu atbalstus. Attīstot plašāk – teātra dienas vai operas dienas, vai ko citu. Ne jau gadiem laižot postā tādu objektu, nedarot neko, velkot tiesas, neanulējot īrnieku līgumu. Kas sodīs to, kas to līgumu pieļāva, ko? Interesanti, kas tas bija par cilvēku – necilvēku, kas pieņēma šādu lēmumu? Vai plānoja, ka tiks paši pie projektu naudas un tad padzīvos zaļi par to naudiņu? Daudzas tādas vēsturiskas vietas mēģina izkārtot privātie ar cerību ieraut lielu naudu. Dome – kāpēc pati neraksta projektu, neatjauno, nedod iespēju pilsētai pelnīt, piesaistot ārzemju, pašmāju tūristus, ko?
Ē
Nez kas tur tik “labs” tajā īres līgumā ierakstīts, ka visi tik bezspēcīgi? Un nez vai tam īrniekam ir izīrēta visa pils, pretējā gadījumā arī tam īres ciparam jābūt diezgan iespaidīgam! Un galu galā ir taču likums par dzīvojamo telpu nomu un īri.
😉
Cik zinu, pilij nebija īrnieks A.Vīcups, bet SIA, kura pilī ir ieguldījusi lielus līdzekļus. Ne A.Vīcups, ne SIA pili nav privatizējuši. Strīds radās Stāmerienas pašvaldības amatpersonu ambīciju un, neizslēdzu, mantkārības dēļ.
Horsts
Interesanti gan, kur tie lielie līdzekļi ieguldīti? Kas tad ir par tiem izdarīts?
J
Lasītāju komentāri www.dzirkstele.lv
00:00 28.02.2012
37