Otrdiena, 11. novembris
Ojārs, Rainers, Nellija
weather-icon
+4° C, vējš 1.26 m/s, D vēja virziens

Līnijdejas patīk dažādu paaudžu cilvēkiem

Lejasciema estrādē 23. augustā pulksten 20.00 pirmo reizi notiks līnijdeju festivāls, ko organizē Lejasciema kultūras nama līnijdeju grupa “Kiss me”.

Lejasciema estrādē 23. augustā pulksten 20.00 pirmo reizi notiks līnijdeju festivāls, ko organizē Lejasciema kultūras nama līnijdeju grupa “Kiss me”.
“Līnijdejas gūst aizvien lielāku popularitāti un tās labprāt dejo dažāda vecuma cilvēki, tāpēc nolēmām apzināt šos dejotājus un organizējam festivālu. Ciemos Lejasciemā gaidām līnijdeju grupas no rajona, kā arī no kaimiņrajonu pagastiem,” aicina Lejasciema kultūras nama vadītāja Rita Gargažina.
Viņa mudina ieintersētajām grupām iesūtīt pieteikuma anketas līdz 20. augustam.
“Festivāla programmu veidosim no vairāku kolektīvu kopdejām un atsevišķu grupu solo dejām, tāpēc pieteikumā lūdzam piedāvāt arī programmā iekļaujamo trīs līdz piecu deju sarakstu. Nodrošināsim arī CD vai audiokasešu apskaņošanu. Viesiem būs iespējams iemēģināt arī skatuvi sākot no pulksten 17.00,” stāsta R.Gargažina.
Grupām jāsagatavo trīs līdz piecas minūtes ilga vizītkarte, bet labākai pašsajūtai jāņem līdz “groziņš”. Dalības maksa vienam dalībniekam ir 30 santīmi. “Pieteikumus var sūtīt pa pastu; Lejasciems, Rīgas iela 20 b, Gulbenes rajons, LV – 4412 Ritai Gargažinai, vai pa faksu – 4473663, kā arī zvanīt pa tālruni 9392051,” informē pasākuma organizatore.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.