Gulbene 25.martā pulksten 16.10 kādā veikalā Rīgas ielā 1984.gadā dzimis Cēsu iedzīvotājs nozadzis pudeli degvīna 6,74 latu vērtībā. Uzsākts kriminālprocess.
Gulbene-Balvi 26.martā pulksten 13.00 ceļa Gulbene-Balvi
4.kilometrā velosipēdu 1,47 promiļu alkohola reibumā stūrējis 1957.gadā dzimis Stradu pagasta iedzīvotājs.
Gulbene 25.martā pulksten 14.20 konstatēts, ka Līkajā ielā no dzīvokļa nozagts elektriskais zāģis 120 latu vērtībā. Aizdomās par zādzības izdarīšanu aizturēts 1984.gadā dzimis Cēsu iedzīvotājs. Uzsākts kriminālprocess.
Gulbenes novads Lieldienu svētku laikā no 29.marta līdz
2.aprīlim tiks rīkoti plaši profilaktiski pasākumi ar mērķi novērst pārkāpumus un kontrolēt, kā tiek ievērots atļautais braukšanas ātrums, kā arī atklāt transporta līdzekļu vadītājus, kas sēdušies pie stūres apreibinošo vielu ietekmē. Pastiprināta uzmanība tiks pievērsta gājēju un velosipēdistu izdarītajiem pārkāpumiem un pārkāpumiem, kas saistīti ar drošības jostu un bērnu sēdeklīšu lietošanas noteikumu neievērošanu.