Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

HOROSKOPS (23.-29.JŪNIJS)

AUNS ◆ Darba meklētājiem uzsmaidīs veiksme. Lielāki izdevumi saistīti ar mācībām vai atpūtas braucienu. Īpaši tirdzniecības jomā strādājošiem var nākties saskarties ar provokācijām, kas var radīt zaudējumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VĒRSIS ◆ Daudz pienākumu radīs sastrēgumu nepadarītajās mājas lietās. Attiecībās skumīgākas izjūtas nāksies piedzīvot saistībā ar kādu pagātnes notikumu, kas izrādīsies joprojām aktuāls.

DVĪŅI ◆ Lielākas peļņas iespējas radošo profesiju pārstāvjiem. Netērē lielākas naudas summas! Jaunu attiecību veidotājiem jāizrāda vairāk iniciatīvas. Atrisināsies sadzīviskās nesaskaņas tiem, kam attiecībās ir iestājusies rutīna.

VĒZIS ◆ Jauni darba instrumenti padarīs profesionālo veikumu daudz labāku. Attiecībām būs otršķirīga loma. Prioritāte būs darbs. Partnera pacietība ir jānovērtē. Ieplānojiet kopīgu ceļojumu tuvākajā laikā!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LAUVA ◆ Labas ziņas par lielāku peļņu. Jūtams tēriņu apjoms būs saistīts ar ieguldījumiem projektā. Rūpes no otra cilvēka uzlabos savstarpējās attiecības. Brīvajiem ir jābauda laiks ar sevi un jānovērtē tas, kas ir.

JAUNAVA ◆ Noskaidrosies finansiālā situācija. Lielāks kļūs atalgojums. Profesijās, kas saistītas ar palīdzību citiem, peļņa būs dubultā. Tavs darbs tiks novērtēts. Kaislību pilni brīži un neprātīgi piedzīvojumi kopā ar mīļoto.

SVARI ◆ Pašsajūta būs rādītājs tam, vai esi sev piemērotā profesijā un darbavietā. Labi apdomā vilinošo piedāvājumu! Attiecībās parādīsies jauns kopīgs mērķis. Nozīmīgus lēmumus saskaņo ar partneri!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SKORPIONS ◆ Laba peļņa no iepriekš uzsāktās uzņēmējdarbības ar ārvalstu partneri. Attiecībās atstāj pagātnē tās atmiņas, kas traucē virzīties nākotnē. Ievies spilgtākas sajūtu nokrāsas romantiskajās attiecībās!

STRĒLNIEKS ◆ Tiks atrisināta sarežģītā situācija darbavietā. Partnerattiecībās nozīmīga saruna mainīs tās attiecību nianses, kas vairs neapmierina. Patīkamu nostalģiju radīs atmiņas saistībā ar kādu nozīmīgu notikumu.

MEŽĀZIS ◆ Labs ieguldījums veselību uzlabojošās procedūrās. Padomā labi, pirms tērē lielāku naudas summu! Pārsteigumus var sagādāt mīļotais cilvēks.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

ŪDENSVĪRS ◆ Peļņas iespējas tiks saskatītas, pilnveidojot hobiju. Romantiskās attiecības kļūs siltākas. Brīvajiem jāļaujas uzmanības apliecinājumiem un uzaicinājumiem uz randiņu. Baudi dzīvi tā no sirds!

ZIVIS ◆ Enerģijas būs tik daudz, ka spēsi paveikt visus plānotos darbus. Papildu nauda nāks pateicības veidā par tavu unikālo veikumu cilvēces labā. Nopērc sev jaunu tērpu! Attiecībās gaidīsi, kas būs nākamajā “sērijā”.

— Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.