Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Deputāti sāk nožēlot maksas koncertu rīkošanu Gulbenes pilsētas svētkos

Satraukumu par to, ka iedzīvotāji nevarēs Gulbenes pilsētas svētkos 28. un 29.jūlija vakara koncertus apmeklēt par brīvu, publiski ir paudis deputāts Normunds Mazūrs. Viņš par to runāja finanšu komitejas sēdē 20.jūlijā. Kā zināms, ieeja uz katru no šiem koncertiem pieaugušajam maksās 10 eiro, bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja būs brīva. Pieejama būs arī ģimenes biļete (1 vai 2 pieaugušie un līdz 4 skolas vecuma bērniem) par 25 eiro. Piektdien Gulbenē uzstāsies “Sudden Lights”, bet sestdien – Intars Busulis.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (13)

 1. Nē, nu…trūkst vārdu. Paši pieņem lēmumus, balso un paši pēkšņi satraucas. Āksti, ne deputāti.

  33
 2. Teksta virsraksts ir maldinošs. Ja gribat zināt patiesību, skatiet sēdes ierakstu Youtube kanālā. ja daži deputāti- populisti sāka īdēt par tiem 10 eiro, kas jāmaksā par 2 koncertiem, tas vēl nenozīmē, ka kopumā Domē izskanēja lielum lielā nožēla par iepriekš pieņemto budžetu.

  21
  1
 3. Šos visus “labos” deputātus vajadzētu atcerēties pirms vēlēšanām

 4. Nu šogad īpaši pacentāties ar naudas iekasēšanu – pat diskotēka par naudu! Sāciet jau likt sētas un žogus ap parkiem – nedod dievs kāds gulbenietis kaut ko vēl ieraudzīs vai sadzirdēs nesamaksājis! Kauns! Vai tiešām jau gada sākumā nevar saplānot budžetu un atvēlēt vajadzīgo summu PILSĒTAS SVĒTKIEM! Ja nemākat paši, tad paprasiet, kā tas izdodas citām pašvaldībām. Vai arī nesauciet tad šos visus maksas pasākumus par pilsētas svētkiem!

  25
 5. Tas tāpēc, ka daudzi deputāti neiedziļinās lēmumos, par kuriem jābalso. Galvenais ir pareizi pacelt roku.

 6. Un ko par to saka Pilsētas pārvaldes vadītājs? … a kurš mums tas ir? Lejasciemā arī bija 10 euro ieeja. Arī lēma deputāti?

 7. Novadā ar 600 bezdarbniekiem rīkot svētkus ir neētiski. Pareizāk būtu likvidēt pašvaldību, kas neko nedara situācijas uzlabošanai.

  14
  1
 8. Es tieši atteicos apmeklēt pilsētas svētku pasākumus tieši maksas pēc! Daudzās pilsētās visapkārt pilsētas svētki bija bezmaksas. Turklāt Madonā būs arī 29. Jūlijā plaš pasākums koncerts un balle un viss par 10 eiro un mūziķu un grupu daudz. Cesvaines pilsētas svētkos arī bezmaksas balle un būs arī koncerts. Cena nosaka daudzo daudzās ğimenēs.

 9. Busulis šaus divus zaķus vienlaicīgi. Balvos festivālā arī būs 29.jā 20.00. Varbūt viens būs dubultnieks? Tāpēc vien jāmaksā ,lai redzētu .?

 10. Smiltene, pilsētas svētkos, Busuļa koncerts bija bez maksas!

 11. Šķebina no šiem liekuļiem un meļiem, tiko pilsētā cirks ir atbraucis , bet mūsu klauni jau priekšā. Vienkārši ignorējam.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.