Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Deputāti spriež par “Fizāļa” nojaukšanu Gulbenē

Pamestā bistro “Fizālis” ēka Gulbenē, Brīvības ielā 77, ir traucēklis tuvumā esošajam industriālajam parkam un vietējiem uzņēmējiem. Viņi šajā sakarā ar iesniegumiem ir vērsušies novada būvvaldē. Nespējot atrisināt situāciju, būvvalde savukārt jautājumu virzījusi lemšanai novada domē. Deputāti to vērtēs novada domes 28.marta sēdē, bet diskutēja par šo tēmu jau 20.marta tautsaimniecības un attīstības komitejas sēdē. “Dzirkstele” jau pirms trim gadiem rakstīja par konfliktu, kāds izveidojies bistro “Fizālis” un SIA “Zilgraus” īpašniecei Baibai Bogdanovai ar tobrīdējo zemes īpašnieku Daili Kaparšmitu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (10)

 1. Kāpēc nesaka, ka Fizālis bija konkurents ar lielākām porcijām un lētāk par ēdnīcu pāri ceļam? Dēls strādāja praksē un dzirdēja…..

  15
  9
 2. Lai samaksā kompensāciju.tad arī nojauks.Ja nē.tad tikai tiesa lems.

  16
  4
 3. Nejau ēdnīcu savstarpējās konkurences un porciju lielumā tas viss. Dēļ teritorijas. Izdomāja industriālo parku un fizālis traucēja. Var taču kompromisu atrast. Ja grib.

  20
  7
 4. Nu gan nevarīga mums tā būvvalde……. Jau pirms cik gadiem ēkas stūrī onka iebrauca. Vēl tagad apšuvums nav atjaunots. Kur problēma likt atjaunot, ja neatjauno, tad sods. Tālāk jau ir privātīpašums. Interesanti, ko tad dome šajā jautājumā vispār var ietekmēt. Un kas ir pamesta ēka? Kopš kura laika neizmantotu privātīpašumu mēs saucam par pamestu? Domes darbinieku lauku mājas, kurās nedzīvo, skaitās pamestas? 🙂

  20
  3
 5. Pietrūkst Fizālītis!
  Braucu caur Gulbeni, vienmēr iegāju tur iekost. Nedārgi, pa vienkāršo.
  Kas šiem gadījās, ka aizklopēja?
  Ceļa remonts, industriālais parks, kovidafēra, vid, vienkārši apnika?

 6. Kur vispār skatās pvd un sanitārais dienests. tur tak nebija ne tualetes, ne,kur rokas nomazgāt, lai paēstu.
  Tagad šādu praksi turpina pašā pilsētas centrā. darbiniekiem nav ne tualetes, ne izlietnes. un tadu – antisanitāri apstākļi pašā pilsētas centrā! Ēdiet uz labu veselību, gulbenieši!

  2
  1
 7. oficiāla kompensācija un pietam ļoti cienījama tika piedāvāta. pati Baiba plātjās, bet, ja nedos divtik, nedošot. būtu vilks paēdis un kaza dzīva.
  negausībai nav robežu. galā nekā.
  man prieks par katru sakoptu pilsētas stūrīti.
  arī skats uz dzelzeļa staciju būtu jāsakopj. neko nelīdz galā skaistais bānitis un tvaika ekspozīcija, ja apkārtne ar graustiem paveras nepatīkama!

  Lai pilsētai IR saimnieks!

  2
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.