Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība dos pēdējo termiņu grausta novākšanai; īpašnieks esot norādījis: “Netraucējiet!”

Ilgstoši vietējie deputāti un novada būvvalde aktualizējusi vajadzību sakārtot pēc ugunsgrēka cietušo privāto teritoriju Gulbenē, Emzes parka tuvumā. Runa ir par būvi Dzelzceļa ielā 1B. Deputāti nupat atkal diskutēja, pagarināt vai nepagarināt pašvaldības doto termiņu šīs vietas sakārtošanai. 19.oktobra tautsaimniecības komitejas sēdē vienojās – varētu dot iespēju pabeigt darāmo līdz šā gada beigām. Gala lēmums par termiņu gan vēl jāpieņem 27.oktobrī, kad notiks novada domes kārtējā sēde.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (9)

 1. Un kā tad ar pusizdegušo māju dzelzceļa ielā. To deputāti vispār ir redzējuši? Ļoti “skaisti” izskatās! Kāpēc tur neliek neko darīt?

  20
 2. Par kādu attīstību te var domāt ja tie deputāti nevar graustus novākt graustus novākt jau nav sev pie algas pielikt

  13
 3. Tāda pat pret vecajiem kapiem izdegusi māja stāv. Atbrauc radi no citām pilsētām uz bērēm,ir par ko brīnīties.

  15
 4. Bet kāds ir stāvlaukums pie vecajiem kapiem ,arī vajadzētu atrisināt šo problēmu,tik lielas bedres dubļi un paskats vispār ir drausmīgs diezin,ko iebraucēji domā par šādu skatu un skaistu vietu””””””?

  13
 5. Man rodas jautājums vai tos dedzinātājus kāds arī atrod vai vispār meklē?Un kāds atbalsts no pašvaldības,jo redzams cilvēkiem lieli zaudējumi.Nedomāju,ka cilvēki paši nosvilina.Vai mākam tikai savus biznesus sabīdīt un lentiņas griezt,un dūrītes vicināt.

  10
 6. Rīgas iela – blakus Mēness aptiekai, Dzelzceļa un Gaitnieku ielas krustojums, Dzelzceļa ielas nodegusī māja. Īsti nav saprotams pēc kāda principa periodiski notiek raganu medības pret kādu no graustu īpašniekiem, lai gan tajā pašā laikā, ir grausti, kuri gadu gadiem stāv un nevienam par to nekas nav sakāms.

  12
 7. nu ĻOTI kādam ir interese par šo teritoriju..pārbaudes cirkulē n-reizes diennaktī

  5
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.