Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība Ziemassvētku paciņās vēlas tieši “Skrīveru saldumus”

Līdz 15.novembrim pašvaldība gaidīs piedāvājumus Ziemassvētku salduma paciņu piegādei. Paciņas domātas Gulbenes novada skolu izglītojamajiem. Iepirkuma prasībās noteikts, ka paciņās jābūt tieši “Skrīveru saldumiem”. Pašvaldības izsludinātajā publiskajā iepirkumā ir noteikts, ka Ziemassvētku paciņas būs divu veidu, kuru saturā ir vismaz 90 procentu apmērā Latvijā ražota produkcija. Pirmā veida vienas paciņas cena paredzēta ne dārgāka par 6 eiro kopā ar PVN, otrā veida paciņas cena - ne dārgāka par 4,50 eiro. Dārgāko paciņu kopskaits ir paredzēts 912, lētāko - 852.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (19)

 1. Bet ko grib tieši bērni paši? Kads par to arī domā? Kādas konfektes savā svētku paciņā vēlas viņi? Kādas viņiem garšo? Vai tās ir “Gotiņas”? Vai ta ir šokolāde?

  25
  2
 2. Interešu konfliktu nejūtat? Kā var domes deputāta uzņēmums piegādāt konkrētos saldumus tik ļoti atklātā veidā – ar norādi – Skrīveru gotiņas?

  33
  2
 3. Jebkurā citā pašvaldībā iepirkumu nodaļa pēc šāda tehniskā izpildījuma tiktu atbrīvota no darba nekavējoties. Te ož pēc korupcijas un iepirkuma vienam konkrētam piegādātājam. Lūdzu skaidrojumu domes sēdē klātienē! Šis nav pieļaujams

  37
 4. laikam tāpēc, ka gulbenes izpildkomiteja ir kritusi uz skrīveru saldumiem, vēl tak pa spainim šķebīgo kapostu arī vajadzētu

  manuprāt tas atgādina dzīvi mucā purva vidū nekādi likumi uz mums te netiecas un neattiecas nekad, gaidām ar nepacietību , ka kāds ar pletni nāks un visus izmācīs

  20
 5. Publisko iepirkumu likuma 20. pants saka, ka
  (6) Ja tas nav izšķiroši svarīgi iepirkuma līguma priekšmeta pastāvēšanai, tehniskajās specifikācijās nenorāda specifisku izcelsmi, īpašu procesu, kas raksturo tikai kāda konkrēta piegādātāja preces vai pakalpojumus, zīmolu, patentus vai specifiskus preču veidus, kas noteiktiem piegādātājiem vai precēm rada priekšrocības vai noraidīšanas iemeslu. Izņēmuma gadījumos šādu norādi var iekļaut, ja nav iespējams sagatavot pietiekami precīzu un skaidru iepirkuma līguma priekšmeta aprakstu saskaņā ar šā panta piekto daļu. Tādā gadījumā norādi lieto kopā ar vārdiem “vai ekvivalents”.

  10
 6. Aber vecāki bērnam var nopirkt kādas vien viņš vēlās konfektes – šokolādes, karameles, ar riekstiem, bez riekstiem, ar cukuru, bez tā….. Uzskatu, ka pašvaldībai vispār nav bērniem jādāvā paciņas. Pašvaldībai ir citas funkcijas. Priekš paciņām ir bērnu vecāki, vecvecāki vai radinieki.

  10
  14
 7. Kimčus, štovētus kāpstus, kādu svaigo kāpostgalviņu nu tā, lai visai ģimenei prieks, ne tikai bērniem!:))))

  9
  1
 8. Kāpēc tad jāizsludina iepirkums? Slēdzat līgumu ar Skrīveru saldumiem un viss. Tāpat ir pilnīgi šķērsām vest kāpostu produkciju no otras pasaules malas, ja tepat pāri ir Dimdiņi. Un vispār ir japārtrauc šie iepirkumi. Jāņem produkcija no tuvākā,kas ir blakus skolām un slimnīcām. Tā mēs atbalstīsim vidējos ražotājus, citādi tiešām, nesanāk tā , ka uz vietas vairs nav nekā. Lielajiem ražotājiem nebūs tādas kvalitātes. Ar visādiem uzlabotājiem un gariem termiņiem.

  9
  6
 9. Skrīveru gotiņas ir ļoti dārgas un smagas, ja kilograms maksā ap 10-12.00€ tad pa tiem 4.00€ būs smieklīgi maza paciņa. Vai tiešām nav citu konfekšu, un ne visiem tās garšo.

  12
  1
 10. Nu nevar vest uz skolām un slimnīcām tuvāko ķīmiju.

 11. Un jūs domājat ka citur nav ķīmijas!!!! Nesmidinat. Kādi nāk burkāni! Kādi tagad ir tomāti,āboli ,bumbieri! Viena puve.

  4
  2
 12. Uzņēmēji ir paši radījuši savus uzņēmumus un darba vietas. Vietējiem savējie ir jāatbalsta! Cik var zākāties. Ja jūsu radieki ražotu produkciju, kā jūs paši justos, ja mēs pēkšņi tirgū vairs nepirktu ne kartupeļus, ne burkānus un vispār neko no vietējiem… Pašiem ir jāradina vecāki un pašvaldībs domāt par veselīgāku pārtiku. Un jā, tas varbūt ir mazāk daudzuma ziņā. Un ne jau ar jo jēlo ķīmiju, ko bērni paši vai vecāki pērk “pa lēto” mums izaugs veselīga paaudze un dzims veseli bērni… Atbalstam savus cilvēkus, savus uzņēmējus un arī “Skrīveru saldumus”, “Dimdiņus”, “Pakalpniešu sieru”, Laimdotas keramiku, Gardums kūkas, Sebra dārzeņus u.c. mūsējos.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.