Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbeniete Laura Jermacāne amatierteātrī spēlē no sirds

Sarunas laikā, kas notiek tepat Gulbenes parkā, gulbenietes Lauras Jermacānes (27) pirmās domas aizved uz Jaungulbeni. Tā ir vieta, kura viņas ģimenei ir kļuvusi ļoti īpaša. “Jaungulbenē ienācu, pateicoties savam vīram Dāvim. Mēs apprecējāmies ļoti ātri, viss notika lielas mīlestības dēļ,” smaidot stāsta Laura, kura nesen teātra skatē pēc Jaungulbenes amatierteātra “Kuriozs” lugas nospēlēšanas ieguva titulu “Zelta aktrise”. “Gulbene ir mana pilsēta, kurā arī mani vecāki ir izauguši, iepazinušies un apprecējušies. Tagad atskatoties saprotu, ka man bērnība bija ļoti interesanta, jo nebiju “standarta bērns”. Ne vienmēr tas bija viegli. Tāpēc ka vienmēr jau ir tā - jo esi radošāks, jo vari arī piedzīvot, ka kāds mēģina tevi pārveidot vai iegrožot. Es daudz dziedāju, dejoju, fantazēju un uz līdzenas vietas vienmēr varēju ko izdomāt. Tas man gan traucēja, gan palīdzēja izveidoties tādai, kāda esmu tagad,” stāsta Laura.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.