Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbeniete Zigrīda Krastiņa katrā valdziņā ieada mīlestību

Par to, ka katrā valdziņā ir ieadīta mīlestība, pārliecinājās arī “Dzirkstele”, jo Zigrīdas adījumi ir ļoti sirsnīgi, piemēram, bērnu zeķītēs ieadītas bitītes vai šīgada simbols – pūķis. Adījumu bērniem ir ļoti daudz, kas visi atdoti vai uzdāvināti. Par to, kas tapis gadu laikā, tagad liecina fotogrāfijas, kuru ir ļoti daudz. Zigrīda labprāt parāda savu adījumu bilžu galeriju arī laikrakstam. Tam, cik daudz ir noadīts, grūti pat noticēt – mazuļiem adītas “kūniņas”, lai guļot būtu silti, krāsainas cepures, cimdi, šalles, zābaciņi. Tapušas arī tamborētas rotaļlietas. Kara sākumā ukraiņu bērniem adījusi un aizsūtījusi adītas “kūniņas” un zeķītes. Tā ir patiesa cilvēkmīlestība un sirsnība.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.