Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Īpašniece apliecina vēlmi atjaunot bistro “Fizālis” darbību Gulbenē

Šobrīd darbību apturējušās tirdzniecības vietas “Fizālis” (Gulbenē, Brīvības ielā 77) īpašniecei Baibai Bogdanovai šī ēka ir jāsakārto pusgada laikā – liecina novada domes 28.marta sēdes lēmums. Īpašniecei ir jāiesniedz būvvaldei darbu izpildes grafiks. Norādīts – ja lēmums nebūs izpildīts termiņā, pašvaldība ķersies pie piespiedu izpildes, izmaksas piedzenot no īpašnieces. Tāpat ir uzsvērts, ka lēmuma pārsūdzēšana neaptur tā darbību. Domes sēdes lēmums liecina – ēka ir atzīta par vidi degradējošu būvi un tai tiks piemērota nekustamā īpašuma nodokļa likme 3 procentu apmērā no ēkas kadastrālās vērtības.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (21)

 1. Kāds deputātiņiem ir iedevis “uz ķepu”, lai izdzīvotu cilvēku no viņa īpašuma.

  35
  11
 2. No kāda viņas īpašuma ja zeme jau pieder citam?!?
  Laikam uz šo personu nekādas PVD prasības neattiecās? Šajā fizālī kur bija wc gan darbiniekiem gan apmeklētājiem? Ko viņa iedomājas ka tagad taisīs bardaku Madonas piķa krustojumā,ka visi tur liks mašīnas kur ienāk prātā,kad ir sataisīta teritorija ar stāvlaukumiem un tur viņas klienti liks mašīnas,kad ir uzņēmumi kas tur maksā nomas maksas par to lai klientiem ir kur mašīnas likt,es nedomāju ka kāds no šiem uzņēmējiem uz ko tādu parakstīsies! Lai savāc savu suņu būdu un lasās!
  Diez kā tad centra būdā ir ar wc????

  22
  44
 3. Pašvaldība tikai iznīcina lai izveido bērzu ielas laukumā vietu ko izīrēt un palīdz pārvest būdu visiem būs labi

  37
  3
 4. ēdiens tur bija garšīgs un cenas bija labas.

  39
  6
 5. Dažiem labiem izskatās.ka galvā tūkstoši sakāpuši….

  6
  2
 6. Piķis un ezis ir viena persona?Pašam netika nekas,tāpēc tagad jāaprej kāds cits?Tur bija garšīgi un arī pietiekoši lēti dažādiem maciņiem.Riebjas,ka Gulbenē otru var noriet pat deputāti.Novēlu šī namiņa īpašniecei spēt pierādīt,ka arī ar viņas tiesībām ir jārēķinās.Lai neuzvar tie,kuru sauklis”tu nekas neesi,lasies,mēs te visu noteiksim.Ja gribēsim,ar buldozeru nostumsim”.TĀ IR VISTIEŠĀKĀ NERĒĶINĀŠANĀS AR CTIEM.Kur nu vēl kāda biznesa atbalstīšana Gulbenē.

  42
  5
 7. Novēlu lai šo vidi degradējošo objektu novāktu no krustojuma! Tā nav ēka bet kaut kāda aplipināta būda! Cenas ta cenas a kā ar PVD prasību ievērošanu??? Šīs prasības ir tikai izredzētajiem jāievēro,citiem var būt pie vienas vietas prasības????
  Jūs gudrie tak ņemat um ziedojat savus zemes gabalus šaj būdai ja jau tik neaizstājam vieta Gulbenē,mūsu novada ” pērle”

  10
  20
 8. Īsts latvānis – naidīgs, skaudīgs un protams ar īstu stukača gēnu! Kaut gan sādžā tādu it diezgan daudz.

  18
  2
 9. Patīkami, ka padomju šausmīgā paskata teritorijas tiek moderni sakoptas. Ja Fizāļa īpašniekam tika piedāvāts pārvietot būceni citā vietā- mazliet tālāk, tad kāpēc ir šādi jāspītējas? Lai notiktu jebkāda attīstība, ir jāmainās pašiem. Izskatās, ka visiem patīk tikai sūdzēties cik neglīta pilsēta, bet kad jādara, tad neko negrib, lai ir, kā ir.

  18
  15
 10. Un tu.Dita.būsi TĀ PAREIZĀ SPRIEDUMA pieņēmēja.par cita biznesu?

  10
  5
 11. Lai jebkurš bizness veiksmīgi turpinātos, ir jāiet līdzi laikam. Nevis spītīgi jāpretojas pārmaiņām. Bet šķiet, ka provincē dzīvojošiem, stagnātisms ir asinīs. Līdzko atrodas kāds, kurš vēlas attīstīt vidi, radīt jaunas darba vietas(jo jaunās telpas ir plašas, līdz ar to preču/pakalpojumu piedāvājums lielāks) utt., trāpās šādas būdiņu īpašnieces, kurām nepavisam to negribas. Kurš tad beigās ir tas egoists? Bet tādi kā x un vēl daži komentētāji šo stagnātismu ļoti atbalsta, jo varēs turpināt ķengāties cik Gulbene ir nožēlojama pilsēta ar prasto lupatu veikaliem, mazām Maximām, Topiem un vienīgajām darba vietām-> gateriem un to cik dzīve ir slikta, jo jaunieši brauc prom, dzimstība zema, apkārt tikai dzērāji un pensionāri.

  12
  19
 12. Šeit stāsts ir par jūsu attieksmi pret īpašnieci

  12
  2
 13. Vai tad nevar atrast citu vietu, kur to pārstumt? Tie, kuri gribēs rīt, gan jau piebrauks! Bet labāk vajag Hesburgeru, tad sīkie no Viļakas un Tilžas brauks dzimeni svinēt modernā atmosfērā!

  4
  7
 14. Ezis…”Novēlu lai šo vidi degradējošo objektu novāktu no krustojuma!” Mums ir vēl citi vidi degradējoši objekti, kuri netiek vispār pieminēti, nez kāpēc.

  14
 15. Īpašniece ir pārāk principiāla. Ar šāda tipa cilvēkiem ir nereāli vienoties par kompromisu, tāpēc arī ir šī situācija.

  7
  4
 16. Nu droši vien citus nepiemin, jo tēma ir tikai par fizāļbūdu. Nevis par visiem graustiem.

  6
  4
 17. Siguldā, blakus hesītim, bija dzīvojamā māja, kuru nojauca, lai uzbūvētu Lidl. Spēja vienoties. Man šķiet, tas ir daudz smagāks lēmums- savu māju atstāt. Bet šeit mazas būdiņas liktenis ir tik megasvarīgs, ka jāperas kā tādām vistām. Gulbenei līmenis.

  6
  5
 18. Nez kāpēc gadiem nevar tikt galā ar Lazdu un Blaumaņa ielu krustojumā redzamo bardaku. Tā nav vidi degradējoša vieta?

  14
 19. Vācējs ir traka slimība, iesaku palasīt par to. Bet mēs varētu iet un visu izvākt Lielās talkas ietvaros. Tik vai sāli pēcpusē neiešaus?

 20. Ko sēsi to pļausi! Jeb kad grasījās sētu likai priekšā tam Fizālim tad vajadzēja komunicēt!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.