Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Labākajiem Ziemeļvidzemes iecirkņa, arī Gulbenes, policistiem – Goda raksti, Pateicības un krūšu nozīmes

Atzīmējot Valsts policijas 104.gadadienu, arī šogad godināja un apbalvoja labākos policistus Ziemeļvidzemes iecirknī. Svinīgais pasākums notika Valsts policijas telpās Gulbenē. Ziemeļvidzemes iecirkņa, kurā apvienoti Gulbenes, Alūksnes un Valkas iecirkņi, vadītāja Valda Gibala-Lesiņa, uzrunājot kolēģus, uzsvēra, ka ir daudz kas mainījies pasaulē, Latvijā, policijā un mūsos pašos. “Bet ir lietas, kas nemainās un paliek vērtība mūžīgi – cilvēciskums, smaids, kas rada apkārtējos cilvēkos drošību, un mūsu kopējais komandas darbs. Darbs ir gods, bet visaugstākais gods ir tam darbam, ko mēs darām mūsu tautas, mūsu tēvzemes labā,” teica V.Gibala-Lesiņa un vēlēja vienmēr godam kalpot Latvijai.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.