Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Lejasciema amatierteātris “Paradokss” iestudējis komēdiju “Ar spaini pa galvu”

Pagājušās nedēļas nogalē Lejasciema kultūras nama zāle bija skatītāju pilna. Pēc pandēmijas visi ar nepacietību vēlējās redzēt Lejasciema amatierteātra “Paradokss” iestudēto Hermaņa Paukša lugas “Ar spaini pa galvu” pirmizrādi. Luga ir komēdija. Slaucēja prāta zuduma brīdī iesit deputātam ar spaini pa galvu, taču šis pārpratums tiek atrisināts pavisam interesantā veidā. Runājot par to, kāpēc Lejasciema amatierteātra režisore Ineta Krastiņa nosvērās par labu komēdijai, viņa skaidro: “Gan mēs paši, gan arī skatītāji pēc šiem diviem lielās izolācijas un nošķirtības gadiem nevēlējāmies smagāku materiālu. Lai arī man pēc būtības patīk drāmas, šoreiz izvēlējos par labu komēdijai. Pandēmijas laiks neizjauca amatierteātra sastāvu. Mēs esam visi. Šis ir superīgs kolektīvs! Neviens nekur neaizmuka. Notika tikai patīkamas atgriešanās.”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.