Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Muzeja patriote jau 27 gadus

Spilgta sieviete un spilgta arī savā profesionālajā darbībā - tāda ir Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja direktore gulbeniete Valda Vorza. Sarunā viņa ir gan vērīga klausītāja, gan toņa noteicēja. Pati atzīst - mazāk tic liktenim, vairāk “cilvēka enerģijai” un attīstībai, kurai nekad nevar pielikt punktu. V.Vorza muzeja direktore Gulbenē ir kopš 1995.gada 16.marta - “Dzirkstelei” viņa precīzi nosauc šo datumu. Uz muzeja direktora amata vietu tolaik ticis izsludināts konkurss. V.Vorza aicināta pieteikties. Uz to viņu mudinājusi tā laika Gulbenes mākslas skolas direktore Silvija Šķipsna. Mākslas skola bija V.Vorzas iepriekšējā darbavieta, kurā, kā pati stāsta, “bija ļoti radoša un pozitīva gaisotne”. Laikam tolaik novērtēts viņas rosīgums, izglītība, ieinteresētība kultūras procesos – saka V.Vorza. Pašvaldībā kultūras nodaļu tad vadīja Donāts Veikšāns, un sarunās ar viņu bijusi jūtama savstarpēja sapratne un vienots skatījums.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.