Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldības 2022.gada budžets top pašu spēkiem

Gulbenes novada pašvaldības šāgada kopbudžets plāno tikai nedaudz lielāku nekā šajā gadā - “Dzirkstelei” saka novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis (Latvijas Reģionu Apvienība). 2021.gadam tas tika sākotnēji apstiprināts 32,2 miljonu eiro apmērā. Paredzams, ka novada pašvaldības 2022.gada budžetu deputāti varētu apstiprināt janvāra domes sēdē. Laikraksts atgādināja A.Caunītim, ka balsojumā par 2021.gada budžetu atsevišķi deputāti atturējās. Ja teorētiski tā notiks atkal, kādam ir jābūt deputātu skaitliskajam balsojumam, lai 2022.gada budžets tomēr tiktu apstiprināts? A.Caunītis skaidro, ka, pirmkārt, domes sēdē, kur skatīs budžetu, jāpiedalās deputātu kvorumam – vismaz 8 no 15. Ja patiešām būs situācija, ka sēdē piedalīsies tikai 8 deputāti, tad no tiem vismaz 5 ir jānobalso par budžetu, lai tas stātos spēkā. Kā zināms, šajā sasaukumā koalīciju veido tieši 8 deputāti, pārējie 7 atrodas opozīcijā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.