Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+5° C, vējš 1.82 m/s, DA vēja virziens

Redakcijas sleja: Dzied visa klase? (4)

Komentāri (4)

Vecāks
17:15 07.04.2025
Kādi kori? Bērns iet 6.klasē un saka, ka muzikas stundās vispār nedziedot. Visu laiku tiek spiests uz kaut kādu nevajadzīgu muzikas vēsturi. Tādā veidā pavisam drīz latvieši vairs nebūs dziedoša tauta.
mamma
22:26 07.04.2025
Labi,ja vēl vēsturi.Manējie visādas nošu lietas raksta un raksta. Katru stundu mācās zīmēt bumbuļus uz līnijām. Mēs kādreiz visu stundu dziedājām tautasdziesmas.Tagad tikai zīmē.Koros nevienu vairs nevar piespiest iet.
Māra
10:29 09.04.2025
Jāatceras,ka skolu paliek mazāk. Bērni neko vairs negrib darīt,kas nav obligāti. Domāju ka dejošana un koris ir jābūt obligātajām stundām. Tur veidojas raksturs. Vēl kas novērots--- ja vecāki laiž bērnu mūzikas skolā,tad ieteicams nevis to darīt sava iedomātā "" prestiža"" dēļ, bet palūgt paklausīties no malas,kā skan klavieru spēle no malas.... Biju uz atskaites koncertu,no deviņiem bērniem tikai viens nospēlēja "" no sirds"". Tas aizskāra dvēseli. Dažs burtiski sita ar sišanu klavieres. Domāju,trakums arī tam skolotājam,kas pasniedz.... Naudas pēc tas jāiztur. Un pēdējais,kas novērots ,cik ļoti skolotāji cīnās,lai bērni iet dejot vai dziedāt. Burtiski katra nodarbība ir cīņa.
Mārai
10:39 09.04.2025
Nav vairs tādu skolotāju, kuriem interesētu rezultāts. Tikai nauda.

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.