Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Sinolietes Ingrīdas Bērziņas dvēseles prieks – rakstīšana

Dodoties pelnītā atpūtā, sinoliete Ingrīda Bērziņa ir pievērsusies stāstu un pasaku rakstīšanai. Tas ir viņas dvēseles prieks, un vēl lielāks prieks, ja viņas sacerētās pasakas ar lielu nepacietību gaida un lasa pašas mazbērni. Aptuveni pusotra gada laikā dienasgaismu ieraudzījušas jau vairākas viņas grāmatas: “Kas guļ ziemas miegu”, “Jauna dzīve šai zemē”, “Omītes pasaciņas”, “Runča Piča raibie piedzīvojumi”, bet ar to vēl viss neapstājas. Ideju un ieceru Ingrīdai netrūkst. Visticamāk, jau septembrī vai oktobrī iznāks vēl viena jauna viņas stāsta grāmatiņa - “Vistu saimes noslēpumi”, kuru Ingrīda gaida ar nepacietību. “Esmu dzimusi Druvienā. Laikam tas Poruka gars arī manī ir,” smaida Ingrīda.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.