Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Trīs Gulbenes novada deputāti nav apmierināti ar vairuma izvēli un to pauduši balsojumā par izpilddirektoru

Gulbenes novada izpilddirektora amats bija vakants ilgāk kā četrus mēnešus. 31.marta domes sēdē beidzot deputātu vairākums (11 no 15 deputātiem) vienojās par pašvaldības izpilddirektora iecelšanu. Kā jau vēstīts, ar 11.aprīli par Gulbenes novada pašvaldības izpilddirektori sāks strādāt Antra Sprudzāne, kura līdz šim apmēram 20 gadus ir bijusi novada (agrāk – rajona) bibliotēku darba priekšgalā. Pret A.Sprudzānes kandidatūru bija Guna Pūcīte (NA) un Intars Liepiņš (JV). Nederīga balsošanas zīme bija Gunāram Ciglim (LA). Anatolijs Savickis (NA) domes sēdē nepiedalījās un nebalsoja. G.Pūcīte 31.marta novada domes sēdē bija piedāvājusi izpilddirektora amatam citu kandidatūru – Galgauskas pagasta pārvaldes vadītāju Jāni Kupci, kurš šobrīd ir arī Tirzas pagasta pārvaldes vadītāja amata pienākumu pildītājs uz noteiktu laiku. J.Kupcis pašvaldības darbā kopumā strādā jau desmito gadu. Par šo kandidatūru sēdē nobalsoja G.Pūcīte un kolēģis I.Liepiņš.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (5)

  1. Cik jau ir bijis izpilddirektoru.Un.kur viņi tagad? Nestabils krēsls

    10
  2. Ooo, “inteliģentie debiloīdi” pavasarī modušies. Kā suņa kakas sniegum nokūstot parādās. Kur tad klaču lapas “reģistrētie” komentētāji gaisā izkūpēja? Ķengājamies tālāk, jo citu jau nemākam un negribam.

  3. Virsrakstā pret balsoja trīs, bet rakstā izrādījās..divi…

  4. Bet neapmierināti tak trīs. Viens sabojāja balsošanas zīmi.

  5. biļetena sabojāšana arī ir sava veida “balsojums” jeb neformāla rīcība. Tātad – ārpus noteikumiem. Neapmierināti ir 3

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.