Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Uz stādu tirdziņu Gulbenē divreiz izsauc policiju; tirgotāji no pašvaldības gaida lielāku iesaistīšanos konfliksituācijā

Par konfliktsituāciju stādu tirdziņā Gulbenē “Dzirkstelei” pastāstīja un atbalstu lūdza Līvija Annuškāne. Runa ir par pašvaldības ierādītajām trim nojumēm stāvlaukumā iepretim veikalam “Beta”. Starp ilggadējiem tirgotājiem un jaunpienācēju bijis strīds par vietu, kur izvietot stādus. “Dzirkstele” noskaidroja, ka par šo situāciju ir zinošs arī novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis. Tā kā pašu spēkiem tirgotāji galā tikt nav varējuši, viņi uz stādu tirdziņu 2.jūnijā izsaukuši pašvaldības policiju, bet 4.jūnijā – Valsts policiju. Pēc tam konflikts pieklusis, tomēr mieles ir palikušas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Ja kundze grib numurētas vietas,tad viņai arī jāsaprot ka pašai ir jābūt katru dienu tur. Vai vari nodrošināt produkciju katru dienu,visu sezonu? Ja ne ,tad sēdi rāma. Prieks ka kāds var vēl kaut ko nopelnīt. Ir spēks un veselība to darīt. Mans vēlējums — lai būtu vēl vairāk tādu cilvēku,kas palaistu savu produkciju zemākā cena,tad ātrāk arī izpirktu. Man radiniece tā dara Madonā un saka,ka nekad nav ilgi jādzīvo. Iztirgo un viss. No sākuma mēģinājuši pukstēt, bet katrs savas cenas noteicējs. Lai veicas labiem cilvēkiem.!!! Vienmēr atceros vienu dāmu gados,kas tirgoja pie bijušā Elvi. Ja,jā,tomātiņi mani. Kā tad, turpat blakus pazīstama tante saka— neklausies viņā. Arī zemeņu stādi bija slikti. Tāpēc vairs pie viņas nepirku. Tāpēc vajag konkurenci.

    3
    3
  2. Pašvaldībai nu gan nav jāiesaistās “biznesa” darīšanās! Lai tirgo no sava pagalma, ja slikti viss

    3
    3
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.