Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Valsts policija un Gulbenes novada vidusskolas vadība skaidro apstākļus par kautiņu skolā

6.novembrī sakāvušās Gulbenes novada vidusskolas pamatskolas vecuma posma skolnieces. Vienai meitenei bijis sasists deguns, bijusi nepieciešama medicīniskā palīdzība. Izglītības iestādes vadība strādā, lai noskaidrotu apstākļus, pedagoģiskā personāla rīcības profesionalitāti un to, vai situāciju bija iespējams novērst.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:

"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (11)

 1. Tieši tā, Tēti! Diez ko tur perina, pieteikumu iesniegšanas termiņš bija jau pasen!

  2
  0
 2. Ganjau ka skolā un policija pateiks lai tādas lietas vairāk nedara un lieta atrisināta līdz nākošai reizei

  14
  2
 3. Cietušai pusei uzņēmību kā gadu atpakaļ Jelgavā piekautās meitenes vecākiem, kuri izgājuši smago juridisko ceļu un sitēja tagad stājas tiesas priekšā par smagu noziedzīgu nodarījumu. Ir jāsāk saprast, ka sist nedrīkst un kaušanās nav situācijas risinājums!

  22
  2
 4. Un ko tagad, ja attiecības bērnam ar klasi ir zudušas?
  Vairs pat nav iespējams skolu nomainīt. Okey, pamatskolu, jā. Bet kad šādas lietas notiek vidusskolā, par kurām 99.5% neviens cits nedzird, jāmaina pilsēta.
  Atvērt kikboksa nodarbības, vot štelle. Tiem kam dūres niez varēs izvicināties un priviliģētiem cukuriem nebūs jāatbild tik bieži par vārdiem.
  Lai nu kā, apstākļus, mums nesaprast. Un teikt ka slikts ir tas kurš klases sadistam sadod pa ausi arī nav pareizi.

 5. Ja jau, kā te raksta komentāros, klases sadistam sadeva pa ausi, tad rodās jautājus kur līdz šim bija visi pieaugušie, kad situācija nonāca tik tālu? Diemžēl šajā skolā šī ir ļoti izplatīta problēma, pieaugušie tēlo, ka nekas īpašs nenotiek, tāda muļķīga apsaukāšanās, pagrūstīšanās, bet beigās tas nonāk līdz nopietnam kautiņam. Ieteikums pedogogiem, laicīgi vērst vecāku uzmanību, ka viņu bērnam ir uzvedības problēmas. Tomēr galveno atbildību par saviem bērniem nes pieaugušie.

  9
  2
 6. Tik vienaldzīgus un augstprātīgus pedagogus, kā šajā skolā nekur citur neesmu redzējusi (protams, ne visi) Vai vispār tika noskaidrots, kāpēc sita? Varbūt meitene bija novesta tiktāl, ka citu ceļu neredzēja. Mobingotāji citu valodu nesaprot, kā tikai dūres spēku…Es arī neatbalstu vardarbību, bet ja cita ceļa nav. Jebkurš jaunietis grib būt pieņemts kolektīvā. Daži mobingotāji ir atraktīvi, apsviedīgi un protams pedagogi šādus skolēnus aizstāv, tic viņiem. Bet kas notiek ar mobingoto jaunieti, viņi dzīvē aiziet salauzti, nedroši ar mazvērtības sajūtu…un labi ja viņi rod sevī spēku pacelties tam visam pāri un atgūt ticību sev, bet ja ne?

  11
  3
 7. Nav jau skolotājam nekādu rīku ietekmēt tos huļigānus, ja arī grib.
  Arī mums klasē ir divi “aktīvie”, kuri traucē visiem stundās, bet vairāk kā parunāt ar viņiem neko nevar. Ir pat tik tālu, ka citu bērni saka- “mēs negribam būt ar tiem vienā klasē”. Bet nav jau nekādu instrumentu.
  Agrāk aizsūtīja uz specinternātskolu un bija miers!

 8. Jūs esat naivs vai vnk dumjš. Manā laikā ar mūsu klasē bij šādi skolēni, un neviens viņiem neko nevar izdariit, ne atskaitīt

  3
  3
 9. .. ne atskaitīt neko. Tādu bērnu vecāki nenāk uz skolu un vsp nereaģē uz sūdzībām par uzvedību.

  4
  3
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.