Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Aizritējusi Gulbenes novada “Ģimeņu diena”

Foto: Gatis Bogdanovs

Pagājušās sestdienas pēcpusdienā Gulbenē pie Sarkanās pils notika “Ģimenes dienas” pasākums, kurā tika gaidīti visi lielie un mazie, kuri vēlējās pavadīt laiku fiziskās aktivitātēs, radošajās darbnīcās vai vienkārši baudot jauku atmosfēru un klausoties koncertu gan bērnu, gan mākslinieku izpildījumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izpausties varēja visi, pat zīdaiņi, kuriem tika sarūpētas rāpošanas sacensības. Mūzikas cienītājiem tika piedāvāts Gulbenes kultūras centra mazo vokālistu un Sabīnes Krilovas muzikālo audzēkņu koncerts, kuru turpināja Stradu vokālā ansambļa “Pieskāriens” dalībnieces. Vakarā ar senās mūzikas koncertu, kurā skanēja “Amour Fragile” franču galma mūzika, sākās Muzeju nakts.

Gulbenes kultūras centra vadītāja Zeltīte Dūrīte saka, ka šāds pasākums ar dažādām aktivitātēm un turpinājumu Muzeju nakts piedāvājuma īstenošanā ir optimāls variants, lai interesanti būtu visu vecumu apmeklētājiem.

“Iestrādes šādam pasākumam bija jau pagājušajā gadā. Lai pasākums būtu daudzpusīgāks, dalību tajā ņēma arī Gulbenes novada bibliotēka, jauniešu centrs “Bāze”, Sporta pārvalde, zemnieku saimniecība “Klajumi” ar vizināšanu divjūgu karietē un vietējie un uzaicinātie mākslinieki. Pasākumu vadīja tēls Vasara, kurš ar savu daudzkrāsainību un enerģiju aktivitātēs iesaistīja visus klātesošos. Vislielākā interese bija par izbraucieniem ar karieti, kur visu laiku bija rinda, un vēlāk – brīnišķīgas atsauksmes gan no kučieriem, gan braucējiem. Manuprāt, tas ir labs formāts šādiem svētkiem, tomēr domājam, ka nākamgad būs nelielas izmaiņas, lai apmeklētājiem dotu iespēju atpūsties pirms koncerta un Muzeju nakts,” teic Z.Dūrīte.

Sporta pārvaldes pārstāvji bija parūpējušies par fiziskajām aktivitātēm. Bez mazuļu rāpošanas sacensībām tika piedāvāts piedalīties arī ģimeņu rogainingā, kas pēc būtības ir apvidus orientēšanās komandu spēle. Piedalījās astoņas komandas, bet līdz finišam nonāca septiņas. Ātrākā un izveicīgākā izrādījās Stepju ģimene no Lejasciema, aiz sevis atstājot Mazmaču ģimeni un komandu “Radi skrien”. Visu pirmo trīs vietu ieguvējiem izdevās atrast visus kontrolpunktus.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.