Fotokonkurss “Es un mana eglīte” ir noslēdzies. Grāmatu “24 stāsti bērniem Ziemassvētkos” izlozes kārtībā saņems Daiga Liberte-Rozniece. Savukārt Agnese Laube iesūtījusi videostāstu, kā viņas ģimene meklē eglīti. Arī viņai nolēmām piešķirt balvu – grāmatu “Aspazijas debesjums”. Grāmatas var saņemt redakcijā līdz 6. februārim. Daļa fotogrāfiju tiks publicētas 6. janvāra “Dzirkstelē”.
Videostāsts “Meklējot egli”
Meklējot egli I. “Mēs kā katru gadu braucam uz mežu meklēt eglīti. Bērni paši atrod, nozāģē, un vedam mājās. Mums ir vienkārša un mīļa eglīte. Atgādina manu bērnību, bez liekām greznībām, vienkārša un skaista,” raksta Agnese Laube. Meklējot egli II. “Mēs kā katru gadu braucam uz mežu meklēt eglīti. Bērni paši atrod, nozāģē, un vedam mājās. Mums ir vienkārša un mīļa eglīte. Atgādina manu bērnību, bez liekām greznībām, vienkārša un skaista,” raksta Agnese Laube. Meklējot egli III. “Mēs kā katru gadu braucam uz mežu meklēt eglīti. Bērni paši atrod, nozāģē, un vedam mājās. Mums ir vienkārša un mīļa eglīte. Atgādina manu bērnību, bez liekām greznībām, vienkārša un skaista,” raksta Agnese Laube. Meklējot egli IV. “Mēs kā katru gadu braucam uz mežu meklēt eglīti. Bērni paši atrod, nozāģē, un vedam mājās. Mums ir vienkārša un mīļa eglīte. Atgādina manu bērnību, bez liekām greznībām, vienkārša un skaista,” raksta Agnese Laube. Foto: Enija Alīna Ūdre UsinaFoto: Daiga Liberte-RoznieceFoto: Arnita PilskalneFoto: Solvita KramiņaFoto: Daiga AndersoneFoto: Vienkārši LiānaFoto: Solvita GroznijaFoto: Solvita GroznijaFoto: Laura VarustiņaFoto: Agnese LaubeFoto: Agnese LaubeFoto: Iveta Juzupa
Stingri aizliegts portālā “Dzirkstele.lv” publicētos redakcijas veidotos materiālus pārpublicēt, kopēt, citēt, reproducēt, izplatīt, tulkot vai jebkādā citā veidā rīkoties bez portāla "Dzirkstele.lv" rakstiskas piekrišanas.
Komentāri (7)
Elza
13:4906.01.2026
Nu protams ka saņem zināmie cilvēki gulbenē.Parastajaiem jau nespīd. Negodīgi.
Kas tur skumjš?Uzvarētaj bilde ir pilnīgi nekādā sakara ar eglītēm kautkada cjolka pie mākslīgās rozā egles uz skaistām bildēm zaļām ,eglitem fonā pilnīgs bezskars
Nepazīstu nevienu no foto autoriem, varu būt objektīva. Rozā egle tiešām izceļas pārejo vidū (orģināla). Veicināšanas balvu dotu Lauras Varustiņas ģimenes bildei ( mīļi).
Konkurss nav loterija,rūpīgi jāizvērtē,kurš pelnījis galveno balvu.Ja balvu daudz,loteriju var papildus.Tāpēc arī neiesūtīju foto.Nav taisnīgi, noteikumiem jābūt skaidriem,lai nav vilšanās.