Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Galda tenisistu svētki Gulbenē

Galda tenisa kluba “GTK Gulbene 1” komandas pārstāvis Mārtiņš Ribakovs demonstrēja labu sniegumu. Foto: Gatis Bogdanovs.

Pagājušajās brīvdienās pirmo reizi Gulbenes novada sporta centrā risinājās Latvijas Galda tenisa federācijas komandu čempionāts galda tenisā. Šis čempionāts ir sadalīts piecās līgās, no kurām mūsu novadu pārstāvēja divas komandas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viens no pasākuma organizatoriem Agris Koris laikrakstam pastāstīja, ka galda tenisa entuziastu ir ļoti daudz, arī mačos Gulbenē komandu netrūkst, tāpēc sacensības tika rīkotas divas dienas. Pirmajā dienā startēja 8 komandas, bet otrajā dienā 11 komandas.

“Pirmajā dienā risinājās otrās līgas komandu sacensības, kurās piedalījās arī mūsu galda tenisa kluba “GTK Gulbene 1” komanda. To pārstāvēja Andris Neilands, Mārtiņš Ribakovs, Rolands Tuls un Aigars Žvīgurs, kurš gan šoreiz sacensībās piedalīties nevarēja. Dienas garumā notika otrā riņķa spēles, kurās mūsējie cīnījās par iekļūšanu “playoff” turnīrā, kurā nokļūs sešas labākās komandas no šīs līgas. Ar trīs uzvarām un vienu zaudējumu tiek saglabātas labas iespējas virzīties tālāk. Lai arī komandu gaida vēl vienas spēles Rēzeknē, pēc kurām būs zināms, kas iekļuvis labāko sešniekā, mēs ļoti ceram, ka cīņa par medaļām notiks ar mūsu komandas piedalīšanos,” sacīja A.Koris.

Savukārt svētdien startēja piektā jeb “tautas līga”, kurā Gulbeni pārstāvēja Ilmārs Kauliņš, Jānis Gibala, Andris Gargurnis un A.Koris. “Šajā līgā noslēdzās priekšsacīkstes, un mūsu komanda “GTK Gulbene 2” pirms “playoff” spēlēm bija pirmajā vietā, kas deva tiesības piedalīties “playoff” turnīrā. Izcīnītā pirmā vieta priekšsacīkstēs mūs saveda kopā ar nosacīti vājāku pretinieku, un “playoff” pirmajā kārtā mums vajadzēja cīnīties ar turnīra astotās vietas komandu. Sīvā cīņā gulbenieši svinēja uzvaru un ierindojās jau četru labāko komandu skaitā, kuras aprīļa vidū Salaspilī cīnīsies par medaļām,” teica A.Koris un piebilda, ka viņam ļoti gribētos, lai Salaspils mačos piedalītos ne tikai “tautas klases”, bet arī otro līgu pārstāvošā galda tenisa kluba “GTK Gulbene 1” komanda.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada sporta pārvaldes vadītājs Lauris Krēmers laikrakstam atzina, ka tik nozīmīgas galda tenisa sacensības Gulbenē notika pirmoreiz. “Negribu teikt, ka tik ievērojamas sacensības Gulbenes novadā nav notikušas. Ir gan vieglatlētika gan, spēka trīscīņa, gan nesenais slēpojums Rankā, bet tieši galda tenisā tas tiešām ir ievērojams notikums. Cik varējām, palīdzējām ar inventāru un praktisku atbalstu. Tas izpaudās gan cilvēkresursu jomā, palīdzot uzstādīt galdus un barjeras, gan darbojoties sekretariātā, gan telpu nodrošinājumā. Cik noprotu, piedāvājums par šī sacensību posma norisi nāca no Latvijas Galda tenisa federācijas, un kopā ar Agri Kori sākumā mēs spriedām par Staru zāles izmantošanu, bet tomēr priekšroka tika dota sporta centram. Mēs varam tikai priecāties, ka šāda mēroga sacensības pie mums notiek, un, savlaicīgi sākot par to domāt, tas nav nekas neiespējams,” sacīja L.Krēmers.

– Gatis Bogdanovs

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.