Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes BMX trasē notika “Gulbenes Velo fana” kausa izcīņas sacensības

Uz starta līnijas gan zēni, gan meitenes. Arī otrās vietas ieguvēja Freja Skudra (Nr. 720). Foto: Gatis Bogdanovs.

Lai gan pagājušajā sestdienā bija spēcīgs vējš, krusa, lietus, tomēr Gulbenes BMX trasē notika biedrības “Gulbenes Velo fans” kausa izcīņas sacensības ar devīzi “Seko savam BMX sapnim”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensībām reģistrējās 131 dalībnieks: 11 meitenes, 101 zēns, 12 tēti un 7 tautas klases braucēji. Bija pārstāvēti 12 Latvijas BMX klubi un 2 Igaunijas. Sportisti bija ieradušies no Tukuma, Jelgavas, Mārupes, Ādažiem, Rīgas, Tartu, bet viskuplākajā skaitā bija ieradušies Madonas, Valmieras un Smiltenes BMX riteņbraucēji. “Gulbenes Velo fana” sportistu trasē bija visvairāk. “Dip-dap” sacensībās piedalījās 6 mazie bezpedāļu velosipēdu braucēji.

“Pirmo reizi aizvadītas sacensības tik ekstrēmos laika apstākļos. Kā atzina kāds klubs, kurš bija te ieradies: nebijām bijuši sacensībās, kur zupa “lido”. Un tā arī bija, jo vējš bija ļoti spēcīgs. Lietus, spēcīgās vēja brāzmas un starta kalnā – bērni. Mazos braucējus pat nopūta no trases. Līdz šim šādas sacensības vēl nebija piedzīvotas. Izaicinājums bija liels, bet pēcgarša – pozitīva. Esam apmierināti,” saka Evita Kupča, kuras dēls arī nodarbojas ar BMX riteņbraukšanu.

Treneris Renārs Auga “Dzirkstelei” stāsta, ka gulbenieši sacensībās startēja ļoti veiksmīgi, jo sacensības notika mājas trasē. “Iespaidu ir daudz – laika apstākļi, spēcīgais vējš, kas trīs teltis aiznesa pa gaisu, bet mēs tikām galā. Ciemiņi, kuri bija atbraukuši no Ādažiem, Rīgas, Tukuma, Igaunijas, Valmieras, principā, šķiet, ka bija ieradušies no visiem Latvijas klubiem, saprata to un teica, ka Gulbenē viņiem ļoti patīk un nākamgad brauks atkal, cerot, ka laika apstākļi būs labāki. Dalībnieku bija ļoti daudz,” stāsta R.Auga.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Gulbenes Velo fana” kausa izcīņas A finālu rezultāti mūsu sportistiem:

B5 & jaunāki: 4.vieta – Haralds Sīmanis, 6.vieta – Toms Veismanis, 7.vieta – Dāvids Smagars, 8.vieta – Uvis Liedskalniņš;

G5 grupā 2.vietu izcīnīja Freija Skudra;

B6 grupā 4.vietā – Daniels Anckins, 5.vietā – Timurs Smagars;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

B7 grupā 8.vietā – Dereks Kindzulis;

B.9 grupā 1.vietu izcīnīja Ernests Kupčs, 7.vietā – Alise Vanaga, 8.vietā – Valters Vanags;

B10 grupā 3.vietā – Dominiks Zušs;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

B12 grupā 4.vietu izcīnīja Artjoms Petuhovs;

B13 grupā 4.vietā – Linards Sabulis, 5.vietā – Krišjānis Osis;

B14-15 grupā 1.vietā – Sandijs Āboliņš un 2.vietā – Alvis Tučs.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.