Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

“Gulbenes Buki” izcīna kārtējo uzvaru

“Ramirent” Nacionālajā basketbola līgā pagājušās nedēļas nogalē kārtējo uzvaru izcīnīja “Gulbenes Buki”. Šoreiz viņu pretinieks – “Limbaži”. Spēles rezultāts – 77:58.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Gulbenes Buki”, līdzjutēju atbalstīti, gūstot pirmos punktus, atklāja spēles gaitu. Bet kopumā pirmais spēles puslaiks izvērtās smags, jo “Limbaži” spēja panākt pat 12 punktu pārsvaru. Otrajā spēles puslaikā “Gulbenes Buki” spēja pārņemt vadību.

“Gulbenes Buku” galvenais treneris Raimonds Gabrāns, rezumējot spēles gaitu, “Dzirkstelei” saka, ka spēles trešā ceturtdaļa izšķīra spēles likteni. “Pirmajā puslaikā trūka precizitātes un arī agresivitātes aizsardzībā, kas neļāva atrauties rezultātā, līdz ar to puslaikā bija mīnuss. Pirmajā puslaikā metienu procents nebija labs, aizsardzībā arī bija epizodes, kur nenostrādājām līdz galam, atļāvām viņiem iemest. “Limbaži” ir pieredzējusi komanda. Daudzi pieredzējuši spēlētāji. Pēc puslaika saņēmāmies. Trešā ceturtdaļa tika ļoti labi aizvadīta. Bija laba sadarbība, iemesti metieni, augstā līmenī bija aizsardzība, arī atlēkušās bumbas, līdz ar to daudz iemetām un tad jau ceturtajā ceturtdaļā jau nospēlējām līdz galam. Bet gribas, lai visas 40 minūtes ir aizvadītas kvalitatīvi. Ir mums vēl kritumi. Bet progress ir, arī jaunie stabilāk spēlē. Rinalds Vagulis labi iesaistījās,” stāsta R.Gabrāns.

Šonedēļ “Gulbenes Bukiem” – divas spēles. 25.februārī “Gulbenes Buki” izbraukumā tiksies ar “VEF/BA Valkā”. Savukārt 27.februārī Gulbenes sporta centrā “Gulbenes Bukiem” pretī stāsies “BJBS Rīga/A.Kraukļa VEF”. “Līdz marta beigām jāizspēlē visas atliktās spēles, līdz ar to spēļu būs daudz. Dozējam slodzes, mēģinām salikt minūtes un treniņu grafikus. Plānojam, jo tas ir maratons, nevis sprints. Visu laiku jābūt stabilā līmeni – fiziski, morāli un mentāli,” uzsver R.Gabrāns.