Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada šautriņu mešanas turnīrā aizvadīta pēdējā kārta

Turnīra medaļas sadalītas. Stabils sniegums visās kārtās ļāva uzvarēt gulbenietim Jurim Kablukovam (centrā), otrajā vietā – Dzintars Salmiņš (no kreisās), trešais – Dāvis Žuks. Foto: Gatis Bogdanovs.

Pagājušās nedēļas nogalē Beļavas pagasta Ozolkalna kultūras un sporta centrā “Zīļuks” noslēdzās šautriņu mešanas turnīra pēdējā kārta, kuras noslēgumā ar Gulbenes sporta pārvaldes sarūpētajām medaļām un kausiem tika apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Turnīrs trīs mēnešus notika sešās kārtās, no kurām kopvērtējumā tika ņemti vērā pieci labākie rezultāti. Par turnīra uzvarētāju kļuva gulbenietis Juris Kablukovs, aiz sevis atstājot gulbenieti Dzintaru Salmiņu, bet trešais palika Dāvis Žuks no Beļavas. Kopumā turnīrā piedalījās 23 dalībnieki, no kuriem 21 bija no Gulbenes novada un 2 Smiltenes novada pārstāvji.

Sacensības bija interesantas ar to, ka pirmajās četrās kārtās par uzvarētāju allaž kļuva cits dalībnieks, tomēr visstabilākais izrādījās turnīra uzvarētājs Juris Kablukovs. Arī jauno spēlētāju līmenis ar katru kārtu pieauga, un līderos tas radīja zināmu spriedzi.

– Gatis Bogdanovs

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.