Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada sporta veterāni atgriežas ar 28 medaļām

Foto: no privātā arhīva.

Latvijas Sporta veterānu savienības 59. sporta spēlēs pagājušajā sestdienā Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā Valmierā norisinājās vieglatlētikas sacensības telpās. Par to informē Gulbenes novada Sporta pārvaldes vadītāja vietniece nozares jautājumos Dace Anča.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Mēroties spēkiem jaunajā manēžā bija ieradies kupls dalībnieku skaits no dažādiem Latvijas novadiem, kā arī Lietuvas un Igaunijas. Kopvērtējumā Gulbenes novads ar 294 punktiem izcīnīja piekto vietu 29 komandu konkurencē, tikai par vienu punktu atpaliekot no trešās vietas ieguvējiem. Uz Valmieru devās 20 Gulbenes novada vieglatlēti un atgriezās ar izcīnītām 28 medaļām, no kurām 14 bija augstākā kaluma,” saka D.Anča.

Trīs zelta godalgas izcīnīja Ādolfs Mičulis (K 85+), kļūstot par savas grupas uzvarētāju tāllēkšanas, trīssoļlēkšanas un lodes grūšanas disciplīnās.

Divas augstākā kaluma godalgas izcīnīja Guna Ģērmane (D 35+) un Antis Zunda (K60+), iegūstot pirmo vietu 800 m un 1500 m skrējienos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pa vienai zelta godalgai izcīnīja Jāzeps Odumiņš, Gunārs Rubenis, Harijs Āboliņš, Inese Mozga, Dace Anča, Inese Sirmā un Diāna Odumiņa. J.Odumiņš (K85+) pirmo vietu izcīnīja 800 metru distancē, bet otrā vieta viņam lodes grūšanā. G.Rubenis (K80+) uzvarēja 3 km soļošanā un otro vietu ieguva lodes grūšanā, savukārt I.Mozga (D35+) triumfēja 200 m distancē, bet otro vietu ieguva 60 metru skrējienā. H.Āboliņš (K70+), D.Odumiņa (D55+) un I.Sirmā (D50+) nepārspēti izrādījās un pirmo vietu izcīnīja 3 kilometru soļošanas disciplīnā. D.Anča (D45+) uzvarēja 1500 m skrējienā.

Divas sudraba godalgas izcīnīja Voldemārs Mezītis (K65+), viņam otrs labākais rezultāts 60 metru un 200 metru sprinta distancēs. Vladimirs Kallass (K75+) 200 metru distancē izcīnīja otro vietu, bet 60 m sprintā un lodes grūšanā viņam trešā vieta. Savukārt 3 kilometru soļošanā otro vietu savās vecuma grupās ieguva Irita Bačka (D45+), Guntis Balodis (K75+) un Andrejs Vācietis (K85+). Sudraba godalgu arī 800 metru skrējienā kaldināja Jānis Ģērmanis (K40+)

Bronzas medaļu 3 kilometru soļošanā izcīnīja Ņina Jurciņa (D70+) un Raivis Bērziņš (K45+).

“Marta sākumā LSVS 59.sporta spēlēs Valmierā risinājās arī volejbola sacensības D 45+ vecuma grupai. Gulbenes novada dāmu komanda izcīnīja trešo vietu. Divos setos viņas pārspēja Valmieras un Jēkabpils novada volejbolistes, sīvā trīs setu mačā piekāpās Rīgas pilsētas vienībai un divos setos atzina Daugavpils pilsētas pārākumu. Gulbenes novada trešo vietu kaldināja Liene Ķikuste, Solvita Vīcupa-Ulme, Inese Ubaga, Inita Medne, Vera Terentjeva, Elīna Rozenfelde un Daiga Ņikitina,” saka D.Anča.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.