Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Iekštelpu skeitparka sacensībās Gulbenē noskaidro labākos

Foto: Gatis Bogdanovs.

Jau otro gadu novembrī Gulbenē notiek iekštelpu skeitparka sacensības. Sacensību dalībnieki kārtējo reizi parādīja un pierādīja, ka Gulbenē joprojām ir šī sporta veida cienītāji, turklāt ļoti talantīgi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viens no sacensību organizatoriem Reinis Felders “Dzirkstelei saka: “Prieks, ka šogad klāt jau iepriekšējā gada sacensību dalībniekiem nāca jauni, un viņu skaits aug, šogad kopā pulcējot 13 dalībniekus. Izveidojām divas vecuma grupas: 6-11 gadi un 12-16 gadi, un katram dalībniekam tika doti trīs braucieni pa minūtei, lai rādītu savu labāko sniegumu, ko vērtēja žūrija. Žūrijas pārstāvji – Ermīns Neilands, es un Anatolijs Savickis. Noslēgumā arī notika labākā trika konkurss, kurā katrs dalībnieks rādīja vienu savu labāko triku.”

Šajā gadā ir izveidots arī interešu izglītības pulciņš Gulbenes novada vidusskolā, kuru apmeklē lielākā daļa šo jauniešu. Pulciņu vada R.Felders, iesaistās arī E.Neilands.

“Sacensībās varēja novērot, ka braukšanas līmenis un triku grūtība, salīdzinot ar pagājušo gadu, ir augusi,” saka R.Felders.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ne visi, kas ir ikdienas apmeklētāji iekštelpu skeitparkā, ir gatavi piedalīties arī sacensībās, bet pēc šāda pasākuma viņu motivācija ir krietni lielāka.

Sacensībās tika noskaidroti labākie braucēji katrā vecuma kategorijā. Vecuma kategorijā no 6 līdz 11 gadiem uzvarēja Dominiks Zušs, 2.vietā ierindojās Marsels Neilands, 3.vietā – Emīls Rags. Vecuma kategorijā no 12 līdz 16 gadiem otro gadu pēc kārtas uzvarēja rīdzinieks Armīns Dukuls, 2.vietu izcīnīja Gatis Martinovs, 3.vietu – Artjoms Petuhovs. Labāko triku autori bija A.Dukuls un Edijs Škapars.

Sacensības vadīja gulbenietis Rolands Blūms. Sacensību laikā tika padomāts arī par skatītājiem – bija dažādi konkursi un vērtīgas balvas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Sponsoru piesaiste ir liela daļa no pasākuma organizēšanas, līdz ar to sakām lielu paldies visiem mūsu atbalstītājiem! Daļa ir tie paši, kuri mūs atbalstīja jau pagājušajā gadā, bet vēl nākuši klāt arī jauni. Viņi kopā sarūpēja dāvanas, lai mums būtu iespēja apbalvot pilnīgi visus dalībniekus, veidot konkursus skatītājiem, pateikt paldies mūsu brīvprātīgajiem palīgiem. Ceru, ka šīs sacensības būs kā motivācija turpināt darboties un atskaites punkts jauniem mērķiem. Iecere šo tradīciju ir turpināt arī nākamgad, ir padomā lietas, kuras vēl jāuzlabo. Jāturpina aktīvi darboties ar bērniem viņu prasmju uzlabošanā, lai pasākums būtu vēl baudāmāks arī skatītājiem,” saka R.Felders.

Jau otro gadu organizatoru komanda nemainīga – E.Neilands, R.Felders, draugu apvienība “Emmedia” un jauniešu centrs “Bāze”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.