Izšķirošā spēle par iekļūšanu pusfinālā “Gulbenes Bukiem” trešdien Gulbenē

“Ramirent” Nacionālās basketbola līgas ceturtdaļfināla sērijas otrajā spēlē, kas notika 18.aprīlī, ar rezultātu 72:69 uzvarēja “Gulbenes Buki/BJSS”, tā atspēlējoties “RSU/VEF Rīga”. Proti, pirmajā spēlē “Gulbenes Buki/BJSS” zaudēja “RSU/VEF Rīga” ar rezultātu 65:63.

Tā kā cīņa rit līdz vienas komandas divām uzvarām, tad izšķirošā spēle notiks jau trešdien, 20.aprīlī, pulksten 20.00 Gulbenes sporta centrā.

“Gulbenes Buku” valdes priekšsēdētājs Gatis Rikveilis “Dzirkstelei” uzsver, ka ir jākoncentrējas uz šo izšķirošo spēli. “Visi rīt ar taurēm, bungām aicināti nākt un atbalstīt “bukus”! Tas, ka mēs pirmajā spēlē mājās zaudējām par 2 punktiem un izbraukumā vinnējām par 3 punktiem, liecina, ka spēle noteikti būs saspringta un ļoti svarīga gan mums, gan viņiem,” saka G.Rikveilis.

Viņš arī atzīst, ka abas aizvadītās spēles bija nervus kutinošas. “Likmes ir ļoti augstas. To saprot viņi un mēs. Otrajā spēlē svaru kausi bija vairāk mūsu pusē, jo mums vienu brīdi bija pat plus 15 punkti, bet tas ir sports un ir jāspēlē 40 minūtes. Beigās viņi rezultātu pievilka, un atkal viss bija uz nerviem,” saka G.Rikveilis.

– Inita Savicka

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

1. Neko neteiks, pirms sezonas tak visi rakstīja ka būs tik zaudējumi un pēdējā vietā tabula, tagad komanda ir 10nieka Latvijā starp basketbola komandām