Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Jaungulbenē valda sportisks gars

Foto: Gatis Bogdanovs.

Sestdien Jaungulbenes pagasta “Alejās” risinājās Jaungulbenes un Līgo pagastu atklātās sporta sacensības novusā un šautriņu mešanā. Tajās piedalījās 26 abu šo sporta veidu entuziasti no Gulbenes un vairākiem citiem novada pagastiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaungulbenes pagasta pārvaldes sporta darba organizators Pāvels Veselovs “Dzirkstelei” pastāstīja, ka atsaucību varēja uzskatīt par vērā ņemamu. “Īsti nevar teikt, ka šīs bija pirmās sacensības pēc vīrusa noteikumu mīkstināšanas. Cik varējām, darbojāmies arī iepriekš, organizējot zemledus makšķerēšanas sacensības un zolītes turnīru, taču, protams, ierobežojumi darīja savu un dalībnieku skaits bija ierobežots. Tagad varējām justies brīvāk, sarīkojot šīs sacensības. Cik man zināms, šajos pagastos nav cilvēku, kuri speciāli trenētos šajos sporta veidos, un šim nolūkam zāle netiek izmantota, taču entuziastu pietiek un uz sacensībām cilvēki salasās. Zāle tiek izmantota pārsvarā basketbola treniņiem, bet, ja kādam ir interese par iepriekšminētajiem sporta veidiem, tad jautājums par zāles izmantošanu, protams, ir risināms,” sacīja P.Veselovs.

Šautriņu mešanā visprecīzākais izrādījās Dāvis Žuks no Beļavas pagasta, aiz sevis atstājot jaungulbenieti Alvi Makejevu, trešajā vietā ierindojās Igors Bambulis no Beļavas pagasta, kurš vīriešu konkurencē uzvarēja novusa sacensībās. Novusā otrajā vietā – gulbenietis Juris Pošeiko, trešajā – gulbenietis Jānis Ūdris. Vietējie jaungulbenieši Juris Kašs un Artūrs Sakšs ieņēma attiecīgi 8. un 10.vietu.

– Gatis Bogdanovs

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.