Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada vecmeistari izbauda sacensību atmosfēru vieglatlētikas čempionātā Tukumā

foto: Diāna Odumiņa

Aizvadīts 8. Latvijas čempionāts vieglatlētikā vecmeistariem, kas 13.augustā notika Tukumā un kurā piedalījās arī 14 pārstāvji no Gulbenes novada.
Sacensības rīkoja biedrība “Latvijas Vieglatlētikas vecmeistaru asociācija”. Organizatori ir publiskojuši augstvērtīgākos šo sacensību rezultātus. Pieminēts gulbenietis Jānis Ģērmanis sakarā ar 800 metru skrējienu. Tāpat arī Voldemārs Mezītis, kurš skrēja 100 metrus. Vērā ņemami ir gulbenieša Vladimira Kallasa sasniegumi šajā disciplīnā un 400 metru skrējienā. Anita Žavrida guva augstvērtīgu rezultātu diska mešanā.
5000 metrus soļoja Harijs Āboliņš, Andrejs Vācietis, Guntis Balodis, Gunārs Rubenis, Raivis Bērziņš, A.Žavrida, Ņina Jurciņa un Diāna Odumiņa. Mešanas disciplīnās – lode, disks – startēja arī Jāzeps Odumiņš, Jānis Pērkons un Ādolfs Mičulis, kā arī augstvērtīgus rezultātus uzrādīja G.Rubenis. Ā.Mičulis startēja arī tāllēkšanā, trīssoļlēkšanā. Vairāki seniori meta šķēpu. Vērtējot rezultātus pa vecuma grupām Gulbenes novada seniori nopelnīja gan zelta, gan sudraba, gan bronzas medaļas. Taču galvenais sasniegums bija pierādījums, ka arī ļoti tveicīgā laikā gulbeniešiem ir rūdījums un gribasspēks savas distances veikt līdz galam un nesalūzt.
Jaungulbeni sacensībās pārstāvēja Kristīne Andrejeva.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.