Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

“VK Gulbene” izcīna vienu uzvaru un vienā spēlē zaudē

5.martā Gulbenes sporta centrā risinājās Latvijas Nacionālās volejbola līgas sievietēm 2021./22.gada sezonas pamatturnīra četras spēles, kurā tikās “VK Gulbene”, “Mārupes SC”, “Murjāņu Sporta ģimnāzija” (“MSĢ”) un “Latvijas Universitātes” (“LU”) komandas. Ļoti spraigās un saspringtās cīņās “VK Gulbene” izcīnīja vienu uzvaru un vienā spēlē zaudēja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmo spēli aizvadīja “LU” un “MSĢ”. Trīs setos (25:10; 25:17; 25:18) pārākas izrādījās “LU” volejbolistes.

“Otrajā mačā “VK Gulbene” tikās ar “MSĢ”. Nacionālajā volejbola līgā abas komandas tikās ceturto reizi. Gulbene savstarpējās spēlēs bija izcīnījusi vienu uzvaru, bet divas reizes atzinusi Murjāņu pārsvaru. Pēc zaudējuma sestdienas pirmajā spēlē Murjāņu volejbolistes iesāka maču ar uzvaru pirmajā setā (25:18). Ar to nebija mierā gulbenietes un jau otrajā setā atspēlēja zaudēto, uzvarot ar rezultātu 25:17. Trešajā “raundā” atkal pārākas izrādījās viesu komandas spēlētājas (25:18). Uz to “VK Gulbene” atbildēja ar “prettriecienu”, izcīnot uzvaru ceturtajā setā (25:21). Izšķirošajā setā cīņa risinājās spraiga, abas komandas bija apņēmības pilnas uzvarēt. Seta galotnē uzmanīgāk nospēlēja gulbenietes, uzvarot setā ar rezultātu 15:13 un visā spēlē ar 3:2. Tādējādi abām komandām tagad ir pa divām uzvarām savstarpējās spēlēs,” stāsta Gulbenes novada Sporta pārvaldes vadītāja vietniece nozares jautājumos Dace Anča.

Trešo spēli aizvadīja “Mārupes SC” un “LU”. “LU” svinēja uzvaru pār Mārupi četros setos (25:19; 25:19; 23:25; 25:21).

“Pēdējā mačā tikās “VK Gulbene” un “Mārupes SC”. Komandas jau arī bija tikušās trīs reizes – viena uzvara gulbenietēm, divas – “Mārupes SC”. Mačs izvērtās saspringts un neprognozējams. Pirmo setu veiksmīgāk sāka “VK Gulbene”, panākot 5 punktu pārsvaru (18:13), tomēr drīz vien viesu spēlētājām izdevās pietuvoties un ieilgušā seta galotnē arī pārspēt mājinieces ar rezultātu 28:26. Uz uzvaras viļņa Mārupes volejbolistes otrajā setā lika kapitulēt gulbenietēm ar rezultātu 25:11. Tomēr tik viegli padoties mājinieces negrasījās un jau trešajā setā sīvā cīņā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 26:24. Ceturto setu cerīgi iesāka “VK Gulbene”, iegūstot 3 punktu handikapu (12:9). Drīz vien pretiniecēm izdevās izlīdzināt rezultātu, sekoja cīņa punkts punktā. Ļoti garā setā tomēr pārākas izrādījās “Mārupes SC” spēlētājas, svinot uzvaru ar rezultātu 29:27 un visā spēlē – 3:1,” stāsta D.Anča.