Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Volejbola turnīrā “Viļņa Reinsona piemiņas kauss 2022” Gulbenē sacenšas 28 komandas

D 45+ grupā, uzvarot visās spēlēs, pēc vairāku gadu pārtraukuma Viļņa Reinsona kausu atkal izdevās izcīnīt Gulbenes komandai, kuras sastāvā spēlēja vairākas V.Reinsona trenētās volejbolistes. Gulbenes komandas sastāvs: Solvita Vīcupa-Ulme, Inese Ubaga, Inita Medne, Daiga Ņikitina, Vera Terentjeva, Lolita Kalniņa un Liene Ķikuste. Foto: Gatis Bogdanovs.

Pagājušajā sestdienā uz volejbola turnīru „Viļņa Reinsona piemiņas kauss 2022” šogad kopā pulcējās 28 komandas gan no Lietuvas, Igaunijas, gan tuvākiem, tālākiem Latvijas novadiem. Par to informē Gulbenes novada Sporta pārvaldes vadītāja vietniece nozares jautājumos Dace Anča.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vienlaikus vairākās sporta zālēs sacentās volejbolisti piecās vecuma grupās. Gulbenes sporta centrā spēkiem mērojās septiņas dāmu “D Open” grupas komandas: OC “Limbaži”, “Jēkabpils”, “Madona”, SK “Kuorsova”, “Gulbene”, “Lizums” un “Saldus”, kuras pirmo reizi bija mērojušas tālo ceļu uz Gulbeni, lai piedalītos mūsu volejbola svētkos.

Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kurās izspēlēja apli. Turpinājumā “krustu” cīņās tikās apakšgrupu 4.vietas ar 1.vietas ieguvējām, kā arī 2.un 3.vietas ieguvējas komandas. Pusfinālam kvalificējās Lizuma, Gulbenes, Madonas un Jēkabpils vienības. Pusfinālā sīvākā cīņa bija starp Jēkabpils un Lizuma komandām, kur tikai trešajā setā uzvaru izcīnīja lizumnietes. Otrajā pusfināla pārī uzvaru divos setos izcīnīja “Gulbene”. Sekoja cīņa par trešo vietu starp Jēkabpils un Madonas komandām. Divos setos triumfēja un trešo vietu izcīnīja Jēkabpils dāmu vienība.

Cīņā par pirmo vietu mājinieču duelī divos setos pārākas izrādījās Lizuma komanda, izcīnot pirmo vietu un Viļņa Reinsona piemiņas kausu. Foto: no privātā arhīva.

Cīņā par pirmo vietu mājinieču duelī divos setos pārākas izrādījās Lizuma komanda, izcīnot pirmo vietu un Viļņa Reinsona piemiņas kausu. Komandā spēlēja: Mairita Bumbure, Agnese Melne, Arta Buklagina, Dace Ose, Madara Strade, Elīna Aģe, Mārīte Brice un Anete Jukse. Otro vietu un sudraba godalgas ieguva komanda “Gulbene”, kuras sastāvā spēlēja Anda Mičule, Marta Nipāne, Madara Umure, Anete Mičule, Lauma Lazdiņa, Marika Vizule, Antra Šverna un Līva Misiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

D 45+ grupas dāmām uz turnīru bija ieradušās četras komandas no Narvas (Igaunija), Jēkabpils, Valmieras un Gulbenes. Komandas spēkiem mērojās Gulbenes sporta centrā, un uzvarētāju noteica, izspēlējot apļa sistēmu. Uzvarot visās spēlēs, pēc vairāku gadu pārtraukuma Viļņa Reinsona kausu atkal izdevās izcīnīt Gulbenes komandai, kuras sastāvā spēlēja vairākas V.Reinsona trenētās volejbolistes. Gulbenes komandas sastāvs: Solvita Vīcupa-Ulme, Inese Ubaga, Inita Medne, Daiga Ņikitina, Vera Terentjeva, Lolita Kalniņa un Liene Ķikuste. Ar divām uzvarām un zaudējumu gulbenietēm otro vietu ieguva komanda “Valmiera”. Trešo vietu šajā vecuma grupā izcīnīja Narvas dāmas.

Viskuplāk pārstāvētā grupa bija vīriešiem – “K Open”, kurā spēkiem mērojās deviņas komandas: Rietavas (Lietuva), Madonas, Balvu, Saldus, SK “Kuorsova, VK “Jēkabpils”, Valmieras, Rēzeknes novada “Saldie” un Gulbenes komandas. Spēles notika Stāķu un Staru sporta zālēs, un izspēles sistēma vīriešu komandām bija vienāda ar dāmu grupu. Pēc apakšgrupu un “krustu” spēlēm pusfinālam kvalificējās “Valmiera”, “Balvi”, “Jēkabpils” un SK “Kuorsova”. Cīņā par trešo vietu tikās “Jēkabpils” un “Valmiera”. Šajā spēlē pārāki izrādījās valmierieši. Finālspēlē par pirmo vietu tikās “Balvi” un SK “Kuorsova”. Pēc divu setu cīņas noskaidrojās, ka V.Reinsona piemiņas kauss šogad ceļo uz Balviem. Komandai zelta medaļas izcīnīja: Elvis Logins, Mārtiņš Jansons, Emīls Elksnītis, Zigmārs Keišs, Roberts Veins, Edijs Krakops, Ernests Krakops un Ģirts Augustāns.

Gulbenes BJSS sporta zālē cīņas aizvadīja piecas K 40+ grupas komandas, savstarpēji izspēlējot apli. Izcīnot visās cīņās uzvaras divos setos, pārliecinoši pirmajā vietā – “Valmiera”. Ar trīs uzvarām un zaudējumu valmieriešiem otrajā vietā – Jēkabpils vienība. Trešā vieta – Balvu volejbolistiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bērzu sporta zālē uz K 50+ grupas spēlēm bija ieradušās trīs komandas: “Saulkrasti”, “Priekuļi” un “Valmiera”. Spēles tika aizvadītas līdz trīs setu uzvarai. Jāpiebilst, ka tika aizvadītas līdzvērtīgas un spraigas cīņas, un, lai noskaidrotu uzvarētāju, bija jāskaita “mazie punkti”. Ar divām uzvarām un vienu zaudējumu par uzvarētāju un V.Reinsona kausa ieguvēju kļuva komanda “Valmiera”. Otrajā vietā – “Priekuļi”. Trešo vietu ieguva “Saulkrasti”.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.