Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada vidusskola – aktīvākā skola “Sporto visa klase”; atsaucīgākā klases audzinātāja – Sarmīte Gobiņa

Latvijas Olimpiskās komiteja (LOK) ar kopīgu Ziemassvētku noskaņās veidotu tiešsaistes pasākumu atklāja projekta “Sporto visa klase” astoto sezonu un pasniedza arī speciālbalvas četrās nominācijās: aktīvākā pašvaldība; aktīvā izglītības iestāde; atsaucīgākā klases audzinātājs/a; atsaucīgākais sporta pedagogs/ģe.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nominācijas tiek pasniegtas ar mērķi pateikties projekta dalībniekiem, kuru iesaiste, atbalsts un pašatdeve projektam ir neatsverams.

Šogad aktīvākās pašvaldības nominācijā uzvarētāja ir Talsu novada pašvaldība, projektā piedaloties 11 novada klasēm.

Aktīvā izglītības iestāde ir Gulbenes novada vidusskola, no kuras projektā piedalās 17 klases.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atsaucīgākā klases audzinātāja ir Sarmīte Gobiņa no Gulbenes novada vidusskolas, kura “vienmēr aktīvi iesaistās projekta norisē un sniedz ieteikumus projekta uzlabošanai, turklāt esot gan klases audzinātājai, gan sporta skolotājai”.

Video ŠEIT

Savukārt atsaucīgākais sporta pedagogs ir Sergejs Dolotins no Āgenskalna sākumskolas, kurš “vienmēr aktīvi iesaistās un dod vērtīgus padomus projekta norisē”. Turklāt šajā gadā viņš ir nominēts arī Trīs zvaigžņu balvas nominācijā “Gada sporta skolotājs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad šajā projektā, kurā tā dalībniekiem jāsporto katru dienu, piedalās 314 klases un vairāk nekā 7000 bērni no 106 skolām. Projekts tika uzsākts ar mērķi veicināt bērnu vēlmi nodarboties ar sportu un veicinātu viņu kustību daudzumu. Projektā piedalās bērni no 2. līdz 6.klasei.

LOK prezidents Žoržs Tikmers: “Projekts no sešām klasēm sešās pašvaldībās ir izaudzis par Vislatvijas projektu, jo pēc jaunās teritoriālās reformas redzam, ka mūsu projektā piedalās gandrīz visa Latvija – ir pārstāvētas 36 no 43 pašvaldībām. Šogad projekta atklāšana notiek pirms Ziemassvētkiem tiešsaitē, un īpašs prieks mums ir par to, ka neatkarīgi no Covid-19 radītājiem apstākļiem esam centušies “uzburt” šī projekta piederības un kopības sajūtu ikkatram projekta dalībniekam. Šodien redzam, ka visi esam komanda.”

Uzrunājot projekta dalībniekus, Izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece aicināja: “Projekts  “Sporto visa klase” norisinās jau astoto gadu, un man ir prieks, ka ikgadu dalībnieku skaits ir tik kupls! Sportošana kopā ar draugiem dubulto pozitīvās emocijas un darot to, kopā vienmēr ir lielāka motivācija! Galvenais – atrast sev tīkamāko sporta aktivitāti un, protams, ņemt talkā draugus un klasesbiedrus!”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Tiekšanās uz mērķi, azarts, sportisks gars un apņēmība sasniegt vairāk – tās ir lietas, kas vieno “Rimi” un projekta “Sporto visa klase” dalībniekus. Iepriekšējo sezonu projekta aktivitātēs un “Rimi” veidotajos izaicinājumos piedalījušies vairāk nekā 8000 skolēnu visā Latvijā, uzrādot lielisku sportisko sniegumu un gatavību vēl vairāk ievērot veselīga dzīvesveida principus. Arī šogad esam parūpējušies par jauniem sportiskiem un aktīva dzīvesveida izaicinājumiem projekta dalībniekiem, iedvesmojot viņus ieviest jaunus paradumus savā ikdienā un palīdzot soli pa soli virzīties uz priekšu savas sportiskās labsajūtas uzlabošanā,” stāsta “Rimi Latvia” sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.