Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada vidusskola saņem divas balvas

Foto: VIAA.

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) 9.decembrī pasniedza izcilības balvu “Spārni 2022”. Balvas saņēma trīs profesionālas izglītības iestādes par ieguldījumu augstvērtīgas profesionālās izglītības un prasmju izcilības īstenošanā, trīs pašvaldības un to struktūrvienības par efektīvu un ilgtspējīgu karjeras atbalsta nodrošināšanu, kā arī deviņi “Erasmus+” programmas projektu īstenotāji par izciliem sasniegumiem programmas prioritāšu “Iekļaušana un daudzveidība”, “Digitālā pārveide”, “Vide un klimata pārmaiņu novēršana” un “Līdzdalība demokrātiskajos procesos” īstenošanā. Pasākumā pasniedza arī Eiropas Komisija Eiropas Inovatīvas mācīšanas balvas četrām izglītības iestādēm. Par to informē VIAA Komunikācijas un programmu publicitātes nodaļas vecākā eksperte Alise Devjatajeva.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nominācija ““Erasmus+” programmas prioritāte “Vide un klimata pārmaiņu novēršana”” skolu izglītības sektorā balvu saņēma arī Gulbenes novada vidusskola par projektu “Saglabāt zemi – mums nav cita ceļa kurp doties”.

Foto: VIAA.

Pasākumā pasniedza arī Eiropas Komisijas (EK) Eiropas Inovatīvas mācīšanas balvu (EITA). EK to ieviesa, lai identificētu, izceltu un izplatītu “Erasmus+” projektos īstenoto izcilo mācīšanas praksi, vienlaikus novērtējot skolotāju darbu un viņu ieguldījumu skolotāju profesijā.

EITA balvu kategorijā “Pamatskolas izglītība” saņēma Gulbenes novada vidusskola par projektu “Interaktīvas vides un mācību metodes Gulbenes sākumskolā”.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.