Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Izsludinās atkārtotu konkursu uz Gulbenes novada vidusskolas direktora amatu

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Bez rezultāta ir beidzies pirmais Gulbenes novada pašvaldības izsludinātais konkurss uz novada vidusskolas direktora amatu. No diviem kandidātiem vērtēšanas komisija neizvēlējās nevienu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tuvākajā laikā tiks izsludināts atkārtots konkurss uz Gulbenes novada vidusskolas direktora amata vietu – “Dzirkstelei” apstiprina novada pašvaldības izpilddirektore Antra Sprudzāne.

Kopš 16.augusta skolas direktores vietas izpildītāja ir skolotāja Liena Silauniece, kura jau iepriekš šajā skolā trīs gadus bija direktora vietniece darbam ar 1.-4.klašu posmu un jau agrāk palaikam aizvietoja iepriekšējo direktori viņas prombūtnes laikā.

Kā zināms, pēc trīs direktores amatā nostrādātiem gadiem šo posteni pēc pašas vēlēšanās pameta Linda Ūdre-Rizga, viņas pēdējā darba diena Gulbenes novada vidusskolā bija 31.jūlijs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (15)

 1. Skumji, ļoti skumji. Lielajai rūpnīcai neviens negrib un nespēj būt par direktoru.
  Kāda izglītības kvalitāte???? Ja nav, kas par to atbildīgs.

  12
  3
 2. Tādu kolhozu varētu vadīt tie, kas pieņēma lēmumu par tā izveidi!!! Uz priekšu, draugi!!!

  21
  4
 3. Ar steigu jāatjauno pilsētas abas vidusskolas!
  Šis mākslīgais monstrs ir galīgi izgāzies.

  15
  3
 4. Intresanti, cik ilgi Gulbenes novada lielais izglītības laineris spēs dreifēt bez vadības…
  Cik ilgi ar pietāti, cieņu un sapratni spēsim viens otru pieņemt?
  Cik ilgi bērniem būs jābūt gaišreģiem/profesoriem un jāorganizē pašmācība, jo skolotāji …projektos;
  Cik ilgi pedagogi spēs izturēt un cīnīties ar bērnu uzvedību stundās?
  Ko darīt, ja ģimene nevar atļauties viedierīces, interneta pieslēgumus…taču stundu darbi, mājas darbi ir uzdevumi.lv?
  Kur jāvēršas ar sūdzībām un neapmierinātību par izglītības kvalitāti???

  25
  1
 5. Ļoti labs risinājums, cilvēks, kuram tas interesē un ir sirdsdarbs. Tad arī beidzot būs redzamas pozitīvas pārmaiņas.

  4
  4
 6. Nu,tak lai iet Lāsma par direktori.Vai arī lai saņemas nobalsot.Ja atturēsies,uz gateri prom dēļus krāmēt.Nav ko auklēties ar tik neizlēmīgām deputātēm.

 7. Sveicināti!
  Jā, skolā ir vajadzīgas pārmaiņas, jāuzlabi izglītības kvalitāte, lai skolēni būtu konktētspējīgi , nevis skola akreditācijā iet atpakaļgaitu : no ģimnāzijas uz vidusskolu. Nav koncepcijas, tālākattīstības programmas un vīzijas nākošajiem 6gadiem, izglītojamo sekmju līmenis zems. Meklējiet paaudžu maiņas, jaunus, konstruktīvus risinājumus 21.gs.skola ar augstu pievienoto vērtību , idejas,kas attīstās utt.
  Lasot tagad man ir kauns, jo mums bija teicama matemātikas skolotāja ČEŠĻA, teicama latviešu valoda, uzņēmējdarbība, vācu valoda, ķīmija. Bija augsta mācību kvalitāte, bet kas tagad: izglītības pārvaldi vada psihologs, uz pagastu pārvalžu amatiem piesakās lopkopēji kā Keibiniece.
  Domājiet, kādu rezultātu vēlaties sasniegt?
  Lai veicas meklējumos!

  4
  2
 8. Un izglītojamo sekmju līmenis ar šo gadu būs vēl zemāks. Jo , kā jau parasti,Gulbene izceļas ar savu vēlmi skriet ,, pirmrindniekos,, Un no šī gada bērni savas atzīmes labot nedrīkstēs. Kaut citās skolās tas ir iespējams.Manuprāt, normāla prakse ir bērnam iet uz konsultāciju , iemācīties nesaprasto un aizlāpīt zināšanu robus. Cita lieta,ja bērns pats to negrib un nevēlas, tad jā,tās ir viņa tiesības. Bet ir bērni, kuri vēlas uzlabot savas sekmes, taču no šī gada tas vairs nav iespējams. Skumji, brīžiem liekas,uz kurieni vispār mēs ejam. Mācīties GNV paliek arvien bēdīgāk.

  3
  2
 9. Ne par tēmu, bet te viens kolēģis pieminēja Češļas kundzi… Ja pareizi atminos, strādāja līdz kādam 2005.gadam un tad jau bija dikti savārgusi, bet atceros ar labu vārdu. Tikpat sirsnīgi atceros arī Bisteres kundzi, Kubuliņas kundzi, Vējiņas kundzi un vēl citas vecās raudzes skolotājas. Cerams šā brīža skolnieki arī atcerēsies ar labu vārdu savas skolotājas.

 10. Cik žēl, ka mums novadā ir cilvēki ar šaurām pierītēm. Visticamāk, ka tā lopkopēja, kā viņu pieminēja, būtu daudz labāka par vienu otru jau ievēlēto. Viņai ir arī cita darba pieredze. Bet mums novadā ir nepieciešami vadītāji, kuri prot runāt skaisti, slavināt sevi vārdos, bet diemžēl darbi pazūd. Mēs vispār novadā necenšamies saskatīt vienkāršā darba cilvēkā kaut ko labu. Arī par vadītāju īsti neviens nekļūs tikai tāpēc, ka viņam ir augstākā izglītība, ir jābūt arī citām prasmēm un , pirmkārt, jāmīl darbs, kuru dara un jāprot komunicēt ar cilvēkiem. Nevar staigāt kā pāvs pacēlis degunu un tēlot lielu un varenu.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.