Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Jauniešiem piedāvā iespēju doties uz Eiropas Parlamentu Briselē

Sadarbībā ar Eiropas Parlamentu un Izglītības un zinātnes ministriju no 2. aprīļa līdz 31. maijam jaunatnes organizācija “Klubs “Māja” – jaunatne vienotai Eiropai” rīko Vislatvijas Eiropas Parlamenta čempionātu, kur pirmās vietas ieguvēji gūs iespēju doties vizītē uz Eiropas Parlamentu, Briselē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Čempionāta galvenais mērķis ir veicināt sabiedrības iesaisti 2024. gada 8. jūnija Eiropas Parlamenta vēlēšanās, iesaistot vietējās kopienas, cilvēkus, un radot vērienīgu kustību, kas piesaistītu jauniešus un veicinātu viņu interesi par Eiropas Savienību un Eiropas Parlamentu. Jaunieši atzīst, ka ir svarīgi stiprināt demokrātiju, iesaistot arī viņus, jo tieši jauniešiem būs jādzīvo nākotnes Eiropā un jāsadzīvo ar sekām pār lēmumiem, ko pieņem politiķi šodien.

Čempionātā var iesaistīties ikviena iestāde, kas veic darbu ar jauniešiem – skolas, jauniešu centri, domes utt. Jauniešiem būs iespēja radoši izpausties, veidojot aktivitātes, kas palīdz raisīt interesi, iepazīt un izprast Eiropas politiskos procesus, Eiropas Parlamenta darbību un svarīgumu mūsu ikdienā. Šo aktvitāšu formāts un veids būs brīvi izvēlējams atbilstoši jauniešu interesēm un idejām. Tās aktivitātes organizatori, kuri žūrijas izvērtējumā būs ieguvuši augstāko punktu skaitu, dosies uz Eiropas Parlamentu Briselē. Citām komandām būs iespēja iegūt dažādas simpātiju un veicināšanas balvas.

Projektam varēs sekot līdzi sociālajos medijos, kuros jaunieši tiks aicinātas dalīties ar saviem panākumiem, veicinot arī sabiedrības uzmanības piesaisti čempionātam. Par čempionātu un citām aktualitātēm ir iespējams uzzināt projekta mājaslapā un sociālajos medijos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savu aktivitāti var pieteikt https://ep.klubsmaja.lv/cempionats/

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.