Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

1.aprīļa ziņa: Gulbenes ģerbonī vajag lāci!

Gulbenes novada domes ārkārtas sēdē 1.aprīlī deputāti lems tikai par vienu jautājumu – to “Dzirkstele” uzzināja pašvaldībā. Tas saistīts ar notikumiem pagājušās nedēļas nogalē, kad tik daudz cilvēkiem bija iespēja redzēt un iemūžināt netālu no pašas Gulbenes īsta lāča uznācienu. Vairākas stundas skaistais dzīvnieks priecēja interesentus un mierīgi pastaigājās gar šosejas Gulbene- Smiltene malu. Lāča parādīšanās Gulbenes tuvumā iedvesmojusi domes speciālistus attīstīt Gulbenes novada zīmolu, tāpēc ģerbonī steidzami esot jāatrod vieta lācim, jo tas var piesaistīt daudz jaunus tūristus Gulbenes novadam, kā arī likt lepoties vietējiem iedzīvotājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Domes speciālisti arī uzsver, ka izmaiņas Gulbenes novada ģerbonī jāizdara ātri, tāpēc koalīcija ar astoņām balsīm ir gatava atbalstīt šo ideju, nav skaidrības, kā balsos opozīcija. Kāpēc jārīkojas tādā steidzamības kārtā? Tāpēc, ka nevar zināt, uz kuru pusi lācis var aizdoties, un Alūksnes novada dome var mēģināt piesavināties Gulbenes lāci sev, lai atkal tūrisma un kultūras dzīvē krietni aizsteigtos mums pa priekšu.

Īpašumu pārraudzības nodaļas vadītājam Kristapam Daukstam uzdots sazināties ar atbildīgajām valsts iestādēm, lai lāča ausī steidzami ievietotu krotāliju ar burtiem GN (Gulbenes novads- red.), lai tiktu nostiprinātas pašvaldības īpašumtiesības uz šo dzīvnieku.

April, april!

– Ginta Lācene

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (9)

 1. Stulbs, neizdevies joks. Lāci nošaus. Kas tur smieklīgs?

  7
  1
 2. ļoti labs ir tagadējais ģerbons –> blondīnes cēli aizpeld uz lizumu

 3. Lācis eitanizēts. Vai šis joks ir izdevies?

  2
  3
 4. Vai, lūdzu, nevarētu izņemt so rakstu? Vismaz kādai cieņas izrādīšanai ir jābūt!

  6
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.