Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

1.aprīļa ziņa: Gulbenes novadā rotēsim uz nebēdu

Novada sporta darbinieki jau snieguši pirmo atbalstu Gintam Āboliņam, simboliski pasniedzot vistitulētāko sporta sacensību karogu. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novads allaž bijis progresīvs dažādu jauninājumu un milzīgu pārmaiņu ideju ieviešanā – gan izglītības jautājumos, gan pagastu optimizācijā, gan novada domes pārvalžu krusteniskajās peripetijās. Tas rādījis piemēru ne tikai kaimiņu, bet arī daudzu citu Latvijas novadu gudrajām galvām. Kā simbolisks vadonis tas allaž stāvējis frontes līnijas pirmajās rindās. Pārmaiņu vējš šajos procesos pūtis ta no vienas, ta no otras puses. Tomēr tas nav iedragājis novada stabilitāti, par ko liecina fakts, ka joprojām viss rit ierastajās sliedēs un galamērķu sasniegšanas tempi nemainās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedvesmojoties no mūsu valsts augstākajiem ešeloniem, arī Gulbenē uzsākta vadošo amatu pārstāvju rotācija. Tas darīts ar nolūku, lai vadošie darbinieki pārāk neiesēdētos savos krēslos un, apjauzdami amatu priekšrocības, nesāktu tās izmantot savtīgos nolūkos.

Kuluāru sarunās esot izskanējusi doma, ka novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis mainīšoties vietām ar Juridiskās nodaļas vadītāju Sanitu Mickeviču. Rotācijas ierosinātāji to pamatoja ar domu, ka A.Caunīša teiktais pārāk labi ir saprotams tautai, bet juridiskos terminus ne katram ir lemts saprast. Un galu galā ne jau visiem ir jāsaprot, kas notiek domē.

Sporta pārvaldes vadītājs Lauris Krēmers amatus mīs ar Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītāju Gintu Āboliņu, kuram ir savs redzējums par pilsētas sportisko nākotni līdz pat Olimpisko spēļu norisei dažās disciplīnās. Šobrīd jau notiek pirmie treniņi šķēršļu joslu pārvarēšanā pilsētas ielās un pagalmos, kā arī autovadītāju orientēšanās sacensībās zīmju un pilsētas ielu labirintos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt pašvaldības administrācijā nodaļu vadītāji rotēšot vienkārši pa apli ar divu gadu intervālu. Gadījumā, ja kāds sasniegšot pensijas vecumu vai pametīšot darbu, neizejot pilna apļa ciklu, viņam tikšot izsniegta piemaksa par nenostaigātajiem starpstāvu kilometriem un dāvanā pasniegti sporta apavi, lai pēc saviem ieskatiem varētu tos veikt brīvajā laikā. Deputātu balsojums par iecerētajām izmaiņām paredzēts šā gada 1.aprīlī.

April, april!

– Gatis Sportists

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.