Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Aicina iesaistīties jauniešus projektā Tirzā

Izstādes saturu veidos gleznotājas Ineses Manguses un tēlnieka Mihaila Plohocka mākslas darbi, kurus vienos Imanta Ziedoņa “Poēmas par pienu” rindas. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

4.augustā Tirzas pagasta “Pienotava” vērs durvis vizuāli literāram piedzīvojumam “Poēma par pienu”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstādes saturu veidos gleznotājas Ineses Manguses un tēlnieka Mihaila Plohocka mākslas darbi, kurus vienos Imanta Ziedoņa poēmas rindas.

I.Manguse “Dzirkstelei” saka, ka projekta tapšanā aicināts iesaistīties ikviens Gulbenes novada jaunietis bez vecuma ierobežojuma, kurš vēlas gūt priekšstatu par pilnvērtīgas, bet netradicionālas mākslas izstādes radīšanas procesu. Transports uz Tirzu gan netiek nodrošināts, par to jāparūpējas pašiem.

Kopā tiks veidots sienas gleznojums un citi radoši objekti, būs iespēja diskutēt par vizuālo mākslu, mākslinieka profesiju un kuratora darbu. Nav nepieciešamas priekšzināšanas zīmēšanā, vienīgi vēlme aizpildīt tukšus laukumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmā tikšanās un saruna plānota 14.jūlijā, kurā klātesošie saņems radošu uzdevumu. Tā kopīgai realizācijai būs atvēlēts laiks no 22. līdz 28.jūlijam. Iesaistītajiem jauniešiem jābūt gataviem šajos datumos kopā darboties Tirzas “Pienotavā”. Būs iespējams piedalīties arī citos ar izstādes organizēšanu saistītos procesos.

Interesentiem jāpiesakās, rakstot uz e-pastu “inese.manguse@gmail.com”. Jauniešu aktivitātes šajā projektā atbalsta Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze”.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.