Pirmdiena, 12. janvāris
Reinis, Reina, Reinholds, Renāts
weather-icon
+-13° C, vējš 1.64 m/s, Z-ZA vēja virziens

Brālēnu pārsteidzošā satikšanās koncertā „Atkal kopā”

Viņus vieno ciešas ģimenes saites – viņi ir brālēni. Katrs atsevišķi jau paguvis iekarot savu vietu zem Latvijas mūzikas saules, bet nu Dzintars Čīča un Kaspars Antess beidzot satikušies kopīgā koncertprogrammā „Atkal kopā”.

Īpaši šim notikumam ir radīta koncertprogrammas himna „Atkal kopā”. Programmā – vēl pāris brālēnu dueta pirmatskaņojumi, latviešu zelta estrādes karstasinīgākās dziesmas dueta izpildījumā, kā arī abu mākslinieku populārāko dziesmu solo numuri, tostarp dziesmas „Vijolnieks”, „Neskaties atpakaļ”, „Tu esi vasarā”, „Saldā dzīve” u.c. Koncertprogrammā kopā ar Dzintaru Čīču un Kasparu Antesu uzstāsies pavadošais mūziķu sastāvs.  

DZINTARS ČĪČA pazīstams kā pirmais Bērnu Eirovīzijas dalībnieks no Latvijas, viņš arī kļuva par pirmo uzvarētāju Latvijas Šlāgeraptaujas vēsturē. Sadarbojies ar maestro Raimondu Paulu, piedaloties viņa organizētajās Ziņģēs un Dziedāšanas svētkos. Jaunākais sasniegums – uzvara Latvijas Šlāgeraptaujā 2011.

 

KASPARS ANTESS šlāgermūzikā ienāca ar vārdiem „…dzen savu laiviņu, dzen!” no paša sacerētās dziesmas „Neskaties atpakaļ”, kas 2010. gadā uzvarēja Latvijas Šlāgeraptaujas ziemas posmā un kļuva par gada otro spēlētāko dziesmu Latvijas Radio 2 ēterā.

 

Gulbenes novadā šis koncerts notiks 11.novembrī pulksten 20.00 Vecgulbenes muižā.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.