Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Dziedošie Gulbenes novada bērni uzstāsies vairākos koncertos

Sabīnes Krilovas vadīto bērnu ansambļu “Amarillis” un “Žiperi” sniegums plašākai auditorijai būs skatāms 17.decembrī pulksten 13.00 Gulbenes evaņģēliski luteriskajā baznīcā koncertā “Brīnumi esam mēs paši”. Foto: no privātā arhīva.

Pirmo reizi īpašu labdarības koncertu programmu piedāvās vokālās pedagoģes Sabīnes Krilovas vadītie bērnu ansambļi “Amarillis” un “Žiperi”. 2.decembrī bērni no Gulbenes un Balvu novada uzstāsies Litenē, un sniegtais koncerts izskanēs kā sveiciens pagasta senioriem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“6.decembrī mēs uzstāsimies sociālās aprūpes centrā “Jaungulbenes Alejas”, 12.decembrī bērni viesosies gan sociālās aprūpes centrā “Siltais” Līgo pagastā, gan “Dzērvēs” Daukstu pagastā. Mēs dāvināsim skaistus koncertus ar Ziemassvētku dziesmām, kā arī vēl, atskatoties novembra valsts svētku sajūtās, būs dzirdami arī dzimtenes tematikas skaņdarbi. Bērnu ansambļiem šī būs pirmā labdarības pieredze, un man šķiet ļoti svarīgi to mācīt un praktizēt, jo, tikai dodot, mēs patiesi gūstam prieku, un mācām bērniem šo Ziemassvētku brīnumu meklēt sevī un savos labajos darbos,” saka ansambļa vadītāja.

Plašākai auditorijai dziedošo novada bērnu sniegums būs skatāms 17.decembrī pulksten 13.00 Gulbenes evaņģēliski luteriskajā baznīcā koncertā “Brīnumi esam mēs paši”.

Labdarības koncertos skanēs arī topošās muzikālās izrādes fragmenti. Pilnībā šo bērniem domāto izrādi “Dāvanu maiss” varēs noskatīties 7.janvārī pulksten 14.00 Gulbenes kultūras centrā novada senioriem veltītā svētku pasākumā un pulksten 18.00 Stāķu pamatskolas zālē. Tajā “Amariļļa” un “Žiperu” bērni apliecinās sevi arī runājot, kustoties un dziedot. “Mūzikas autors šai izrādei ir brīnišķīgais komponists Jolands Andževs, kurš pats man pirms gada piedāvāja šo izrādi. Es to izlasīju un nolēmu, ka materiāls ir tik labs, ka ir jāiestudē,” stāsta S.Krilova.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Muzikālā pedagoģe norāda, ka audzēkņiem 2022.gads ir bijis ļoti piesātināts ar darbu, uzstāšanās pieredzi un emocijām. “Man ir milzīgs prieks, ka Gulbenes novads, un ne tikai, ir bagāts ar radošiem, talantīgiem, centīgiem bērniem, kas nebaidās no izaicinājumiem un kuri ir atvērti manām idejām. Milzīgs paldies viņu vecākiem par uzticību un atbalstu it visā! Ticu, ka šis ir tikai sākums un ka mēs esam starta punktā, jo ir vēl tik daudz ideju, kuras vēlos realizēt. Šobrīd ir projekti un plāni vairākām sezonām uz priekšu, tāpēc es ļoti priecātos, ja vēl kādi jaunie talanti mums pievienotos.”

-Viktorija Slavinska-Kostigova

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (7)

 1. Cik sirsnīgi un jauki. Lai izdodas mazajiem māksliniekiem.Paldies skolotājai:)

 2. Kāpēc Gulbenes kultūras namā nenotiek neviens pasākums,kāpēc???

  12
 3. Jo vadītājai tikai savs bizness šobrīd svarīgs. Kurš ir zem katras kritikas.

  8
  3
 4. Jā,man ar interesē kāpēc kultūras centra vadītāja nav darbā,kad vajadzīgs? Kāpēc kultūras centra pasākuma organizatore nav darbā,kad vajadzīga?

  7
  1
 5. Prieks, ka mums novadā ir mazo izaugsme, izskatās, ka ansambla dalibniekiem rikots konkurss, lai tajā varētu būt 🙂 jo visi dzied tik tīri.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.