Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada bibliotēkā – izstāde ziedu noskaņās

Izstādē skatāmi vairāk nekā 30 ļoti skaisti Velgas Makstenieces darbi. Foto: Gatis Bogdanovs.

Līdz 3.aprīlim Gulbenes novada bibliotēkā apskatāma stāmerenietes Velgas Makstenieces zīmējumu izstāde “Mans puķu dārzs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka Velgai ir nenoliedzams talants zīmēt ziedus. Un viņa ir priecīga, ka tagad viņas zīmētos ziedus var apskatīt publiski. Doma par izstādi viņai radās, pateicoties bibliotēkas darbiniecei Ivetai Ericai, kura klātienē redzēja Velgas darbus.

“Viņa bija tā, kas teica: Velga, tev jārīko izstāde, lai citi arī redz! Pirms Ziemassvētkiem saņēmu zvanu no bibliotēkas darbinieces Ilvitas Kļaviņas, kura uzaicināja sarīkot izstādi novada bibliotēkā. Šāda mēroga un apjoma izstāde man ir pirmo reizi. Biju bezgala priecīga par šādu iespēju! Tas manī radīja tādu iedvesmu un enerģiju! Zīmēju un krāsoju katru dienu – 5 līdz 6 stundas dienā. Šoziem tapa vairāk nekā 20 darbiņi. Dominējošā, protams, bija puķu tēma. Mēģināju zīmēt arī kaut ko citu. Uzzīmēju savu pirmo ziemas skatiņu ar rietošo saulīti. Tad bija sarkankrūtīšu tēma, kas pašai ļoti patika. Uz Ziemassvētkiem zīmēju pati kartītes, kas aizceļoja uz pastkastītēm. Pēc jaunā gada prāts jau nesas uz pavasari. Sāku zīmēt pavasara puķes – narcises, tulpes. Pirmo reizi uzzīmēju zilās vizbulītes. Liekas, ka sanāca jaukas. Maniem mīļajiem izstādes vērotājiem lai katra diena ir kā plaukstoša puķīte, kas reibina ar savu smaržu un skaistumu!” saka Velga.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.